У гостях у наших читачів (+ФОТО)

0
14

Минулий тиждень був насиченим приємними зустрічами, знайомствами і теплим спілкуванням. Чесно кажучи, з радістю прийняли запрошення і вирушили в гості до читачок і шанувальниць «Пологівських вістей». А побували ми у відділенні соціально-побутової адаптації територіального центру.IMG_7260-1 Там щосереди збираються дівчата (підопічні відділення, інакше їх і не назвеш, адже усі душею молоді і завзяті) на «громадську вітальню» і кожного разу дізнаються багато цікавої і корисної інформації, знайомляться з новими людьми.

IMG_7266-1

Цього разу завідуюча відділенням Інна Проданова вирішила провести «громадську вітальню» за участю журналістів, адже напередодні ми святкували професійне свято. Звісно, усім цікаво, а як саме створюється газета, як воно – працювати журналістом, які проблеми в нас виникають, як знаходимо інформацію, як виживає видання. Про все це і багато іншого розповіли нашим читачкам завідуюча відділом листів і масової роботи Лідія Слабишева та завідуюча відділом соціально-політичних проблем Наталка Осипенко.IMG_7263-1

Журналістам же було цікаво дізнатися, чого, на думку підопічних відділення, не вистачає в нашій газеті, яку інформацію вони хотіли би бачити частіше. Усі пропозиції обіцяємо врахувати, адже працюємо для вас, наші любі друзі, читачі і помічники, бо без вас не було б і наше видання таким, яким звикли його бачити.

Тож дякуємо за запрошення, теплу атмосферу і відверте спілкування. Такі хвилини не забуваються!

Вл.інф.

Фото Н.ОСИПЕНКО.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут