Творчому батальйону Пологівщини аплодували у Запоріжжі (ФОТОРЕПОРТАЖ)

1
28

Як відомо, 1 червня по всій Україні пройшли святкові заходи та концерти з нагоди Дня захисту дітей. На запрошення департаменту Запорізької ОДА та керівництва обласної дитячої бібліотеки «Юний читач» творчий батальйон Пологівщини у складі 30 осіб взяв участь у концерті в м. Запоріжжі.nPCWXdyFz7k Як завжди, бійці творчого батальйону виступили з повною віддачею і отримали в нагороду заслужені бурхливі оплески та вигуки «Браво! Молодці!». Обмінявшись позитивними, патріотичними і приємними емоціями, наші обдаровані «бійці» разом з глядачами провели цікаву акцію – усі разом запустили в небо 7 білих голубів, символів миру, для щастя всіх дітей України. Чому голубів було сім, а не три або десять? А тому, що у слові Україна – сім букв.

У концерті брали участь: звукорежисер В.Павловський, хореографічний колектив «Натхнення», молодша і старша групи, керівник і хореограф В.Махоніна, хореографічна група «Овація», хореограф К.Буренко, вокалісти – сестри Вікторія та Владислава Ємельянови, брат і сестра Георгій і Гванца Сарішвілі, вірші Т.Шевченка англійською мовою читала Олеся Тимошенко.

Від імені бійців творчого батальйону висловлюємо щиру подяку керівникам району і міста А.Є.Крупському, О.П.Покутньому, Ю.А.Коноваленку за всебічну допомогу і моральну підтримку. Окремо величезна подяка всьому колективу ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал», особисто генеральному директору В.Тимошенку. Нам надали зручний автобус, забезпечили пальним, і, що дуже важливо, В.Тимошенко особисто виділив кошти, щоб ми могли купити білих голубів.

З вдячністю і повагою організатори поїздки

А.Сарішвілі, П.Бабич, А.Колісник.

 

1 коментар

  1. Можливо це вже нікого не хвилює? Чи може на наше майбутнє всім начхати? Невже ні в кого не виникло якихось емоцій при переглуді цих фото?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут