Шановний Юрію Анатолійовичу Коноваленко!

1
112

IMG_4681

Усім, хто йде з Вами нелегкими професійними дорогами, надзвичайно приємно привітати Вас із днем народження! Вимогливість як керівника, вміння чітко ставити завдання, вказуючи найоптимальніші шляхи їхнього вирішення і, водночас, здатність розуміти колег і пологівців, їхні потреби й проблеми – ось що завжди відрізняло Вас від багатьох інших людей, наділених владою і відповідними повноваженнями.

Ми впевнені, завдяки Вашому професіоналізму, життєвому досвіду та злагодженій командній роботі, наше місто й надалі буде активно розвиватися, зберігати свою самобутність і неповторність, багату історію та славетні традиції.

Нехай людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність та уміння творити добро. Нехай все задумане Вами збувається, а кожен прожитий день приносить задоволення від досягнутого та надає віри у майбутнє.

Щиросердно бажаємо міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги, мирного неба, підтримки та розуміння рідних, друзів і колег. Нехай у Вашій душі не згасає вогонь надії, віри та любові.

 

З повагою депутати, виконавчий комітет та колектив міської ради.

1 коментар

  1. Вітаю Вас Юрій Анатолійович бажаю Вам міцного здоров’я успіху в житті та праці і всього Вам найкращого

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут