Рішення міськради: підприємці торгуватимуть на “стометрівці” до 1 вересня

4
22

Вчора відбулась 11 сесія Пологівської міської ради сьомого скликання. Депутати прийняли рішення з 49 питань. Більшість із них стосувалася землі та оренди приміщень. Але питання впорядкування дрібно-роздрібної (виїзної) торгівлі сільськогосподарською продукцією по вул. Єдності та пров. Станційному обранці розглядали тривалий час і детального вивчали його на комісіях.

IMG_7953
Слід нагадати, що у лютому депутати прийняли рішення про впорядкування дрібно-роздрібної торгівлі сільськогосподарською продукцією, санкціонував тим самим точки виїзної торгівлі у місті. Обов’язковою умовою було укладання договору з КУП «Житло-Сервіс» на прибирання території. Але дане рішення складно назвати виконаним, адже договори уклали лише 7 приватних підприємців з 30-40 торгуючих. До того ж частина продовжує реалізацію продукції, на яку дозвіл не давали: риба, молоко, м‘ясо з землі.
З цією метою міська рада звернулася за пропозиціями до приватного акціонерного товариства «Омега», яка орендує територію «Хитрого» ринку. Було запропоновано передати товариству управління над цією частиною дороги. Однак підприємці «стометрівки» навідріз відмовилися від взаємовідносин з «Омегою», завіривши депутатів, що дану проблеми здатні вирішити самостійно, мотивуючи тим, що «Омега» встановила занадто високі тарифи на містове.
Сьогодні під час сесії підприємці завітали до сесійної зали. Пообіцяли, що всі укладуть договори з КУП «Житло-Сервіс», будуть слідкувати, щоб сусід-підприємець торгував тільки дозволеною продукцією та автівками дорогу зобов’язуються не заставляти.
Слід зазначити, що питання «стометрівки» обговорювалося депутатами активно та напружено, адже згідно закону, торгівля на цьому відрізку дороги має бути заборонена взагалі. Та й самі підприємці на відріз відмовляються знаходити собі нові місця на місцевих ринках.
Тим не менш, депутати пішли на зустріч підприємцям і дали часу до 1 вересня. Аби навести лад на «стометрівці» самотужки. Інакше з вересня торгувати на цьому відрізку дороги буде остаточно забороненою.
До речі, у депутатів виникла ідея щодо проїзду до ринку в об‘їзд через залізничну лікарню, тим самим закривши заїзд автівкам з пров. Станційного. Тепер у мерії збираються вести перемовини з керівництвом району, щоб спробувати здійснити це.

Серйозно взялися депутати й за питання щодо управління майном, яке належить до комунальної власності територіальної громади. З 2005 року до сьогодні ці питання вирішувались на виконкомі. Своїм рішенням обранці вирішили провести ревізію щодо чинних договорів оренди комунального майна, зобов’язавши відділ комунального майна та захисту прав споживачів скласти звіт.

Джерело: сайт Пологівської міської ради.

Фото М.ДРЮЧЕНКА.

4 КОМЕНТАРІ

  1. Конечно же, “бабушки” которые торгуют под “Браво” значительно больше волнуют депутатов, чем то ,что горсовет напоминает теремок который вот -вот лопнет от расширения штатов. Уже 31 человек , было 23. Да и содержание горсовета увеличилось по сравнению с прошлым годом на 1млн. 200тыс. грн. А идея заезда на рынок через жд больницу -претендует на “достойную”.

  2. Більшість із них стосувалася землі та оренди приміщень. дерибан продовжується?
    а чому не розглядалися незадовільний стан доріг в межах міста, чому на тротуарах паркують свої авто місцеві ділки (приклад магазин “дефіле” та магазин “елена //F5”
    у них куплена ділянка тротуару? чи все оплачено хабарем???
    питання перелічувати можна довго, нинішня мерія тільки критикувати могла попердню, а коли дійшла справа до роботи до звітів то замовкли

  3. Та ні, при нинішньому складі депутатів, дерибан не можливий. Там же більшість патріотів та і Шашко В.М. бардака не допусте.

  4. Этот бардак непобедим. И местная власть с этим не справится, как и с другими стихийными торговыми точками. Еще надумают перекрыть проезд к военкомату? Почему в угоду кучки коммерсантов должны все автомобилисты объезжать кто знает как и где? Это маразм! Есть рынок, пусть туда и идут торговать. Зачем базар развозить на улице? Бойкое место? – Чушь! Если все будут стоять в рынке, то люди туда будут ходить. В рынке пустые прилавки, зато все на улице, там же меньше платить нужного местового. А не лучше ли объективно и пропорционально продаваемой продукции брать это местовое. Если действительно бабулька какая-то приедет продать баночку малины, то взять чисто символично, а если товара много, то больше денег брать. Ведь все можно решить и по-чесному. А то, чем занимаются депутаты, – показуха. Хотят всем быть хорошими. Так не бывает. Нужны волевые решения, а не заигрывания и муси-пуси, и жосткий контроль этого вопроса по всему городу, а не только на Хитром, иначе базар будет везде.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут