«Прямий» зв’язок: сміття вивезуть, а з радіо біда

1
0

specialisti_ufns_provedut_pryamie_linii_po_deklarirovaniyuУ вівторок, 21 червня, під головуванням голови Пологівської РДА Артура Крупського відбувся «прямий» зв’язок з населенням району.

Зі своїми питаннями до представників влади та керівників районних установ звернулися 5 жителів Пологівщини. Люди телефонували з різними питаннями, але, як завжди, не обійшлося без питання про ремонт радіомережі. Жителька вул.Лермонтова скаржилася, що в неї під час негоди обірвався дріт, тривалий час радіо не працює, заявки на ремонт вона вже не один раз подавала, але радіо мовчить і досі. Жінці пояснили, що в районі залишився один монтер, який навіть фізично усі неполадки не може усунути. Артур Євгенович пообіцяв надіслати офіційний лист «Укртелекому» щодо порушеного питання. З дротовим радіо в районі, дійсно, біда: матеріалів і монтерів катастрофічно не вистачає, тому питання роботи радіомережі завжди відкрите.

Також мешканка Кінських Роздорів прохала допомогти з відловом лисиць, їх, за її словами, розвелося багато. Цих диких тварин помічають не лише в лісосмугах, на околиці села, а й у самому селі. У районі пообіцяли цією проблемою зайнятися серйозно.

Запитували жителі міста, чому у понеділок не вивезли сміття. Директор «Житло-Сервісу» Олександр Луценко заспокоїв пологівців і пояснив, що у понеділок був вихідний, тож сміття вивезуть або сьогодні (21 червня), або завтра.

Під час «прямого» зв’язку лунали й інші питання. Їхнє вирішення під пильним оком районної влади.

 

1 коментар

  1. Як би тільки й проблем було, що не вивезли сміття! Там же теж працюють такі ж самі люди, які потребують відпочинку. Краще слідкували б за тим, що виставляють і в якому виді. Навесні часто виставляли обрізані колючі гілки троянд та такими оберемками, що їх і не візьмеш, а також часто виставляють те, що вичистять у тварин вагою, що працівник ледь піднімає на причіп трактора або автомобіль. Давайте поважати одне одного і працю усіх працівників.
    А від проводового радіомовлення треба уже потроху просто відвикати. Хоч я його і не слухаю, але мені, як колишньому працівнику Укртелекому, звичайно, прикро, що таке положення справ у зв’язківців-укртелекомовців. Їх залишилось на ввесь район стільки, що на пальцях можна перерахувать, але з районного керівництва ніхто і не турбувався, що такою кількістю працівників та таким постачанням матеріалів багато не зробиш. Та й за працівників в районі тільки й згадують, коли радіомовлення не працює. Навіть одним рядочком не вітають ні в одній з місцевих газет з Днем працівників усіх галузей зв’язку, яке поки що ніхто не відміняв-16 листопада. А зв’язок, в т.ч. і мобільний, має початок звідти. Та і Інтернетом укртелекомівським користується немало жителів району. Вибачте, наболіло!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут