ПОЛОГІВСЬКИЙ АМАТОР – ЧЕМПІОН ЄВРОПИ

1
14

ЛАГОДА 3-1

Позивний любительської радіостанції пологівця Владислава Лагоди – UX7QV добре відомий серед короткохвильовиків світу. Доречно сказати, що за проведення аматорських радіозв’язків він щомісяця одержує до сотні рідкісних і цікавих карточок, які підтверджують зв’язок. Бере активну участь не тільки в українських, а й міжнародних змаганнях радіоспортсменів і часто входив щонайменше в десятку сильніших.

На початку травня виповнилося 25 років, як Владислав у аматорському ефірі. За цей час він провів більше 85 тисяч зв’язків із колегами з 227 країн та територій світу.

А нещодавно підбиті підсумки Європейського чемпіонату короткохвильовиків 2016 року, з найбільш популярних у цифрових видах радіозв’язку – PSK. Він приніс нам приємну новину – пологівський радіоаматор Владислав Лагода завоював перше місце та став чемпіоном Європи.

Беручи участь у змаганнях, він провів 399 зв’язків і набрав найбільшу кількість очок. Це завдяки тому, що за добу було встановлено контакт із 47 країнами Європи.

Про майстерність Владислава свідчить ще один цікавий факт. Потужність передавача на його радіостанції всього 100 ват (як у звичайної освітлювальної лампочки). Попереду нові змагання, в яких наш аматор планує брати участь. Тож побажаємо йому, як кажуть короткохвильовики, чистого, без перешкод, ефіру.

Валерій Білий, журналіст,

член обласної ради Запорізького відділення Ліги радіоаматорів України.

1 коментар

  1. легше піймати на коротких хвилях зарубіжні радіо на росмові типу китайське радіо,Свобода,тайванське,корейське,японське і тд ніж в ультракоротких хвилях і фм хвилях три станції державного укр радіо.хоча Київ і випускає радіоприймач суперчутливий Меридіан-272.бо з обл центру не всі ці три станції передають,більшість бугі вугі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут