Пологівські волонтери знову побували на передовій

0
32

image (2)Вихідні дні у пологівських волонтерів були насичені роботою. Керівник ГО «Волонтерський рух Пологівщини» Вадим Сопільняк відзвітував у соціальних мережах про поїздку до наших захисників.

«Вихідні ми провели у приємній компанії пологівських патріотів, з якими побували на передовій. Хлопці дуже зраділи нашому приїзду. Ми відвезли їм помідорчики, огірочки, капусту, молоденьку картопельку, кабачки, випічку, воду, засоби гігієни, придбали комплект форми, рюкзак, каримат, електропічку, посуд. Намагалися привезти все, що хлопці замовляли», – написав Вадим.

Волонтери і військовослужбовці щиро вдячні за допомогу Максиму Чеберку, родині Бондаренків, Інні Копил, пані Юлії, яка мешкає за межами України, але завжди допомагає.

«Війна не закінчилася, і ми звертаємося до всіх пологівців за допомогою. Не треба стояти осторонь, Допомагайте нашим захисникам! Вони дуже потребують нашої підтримки!» – закликають волонтери.

Для посилок: м. Пологи, Нова пошта № 1.Телефон для довідок: 0951341664. Карта «ПриватБанку» – 5168742352685170 – керівник ГО “Волонтерський рух Пологівщини” Сопільняк Вадим Дмитрович. Код ЄДРПОУ/ДРФО 39570561, філія Запорізьке РУ МФО 313399, рахунок № 26006055716078.

Допомогу також можна приносити до територіального центру (м.Пологи, вул. І.Чеберка (Жовтнева), 23) та до салону-перукарні “Гламур”( пров. Водопровідний).

Чим швидше волонтери зберуть допомогу, тим швидше знову поїдуть до військових на передову.

Наталія Осипенко.

Фото з архіву ГО «Волонтерський рух Пологівщини».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут