23 Червня 2016 Місто 692  24 

Ось таку красу створили біля міського дитячого майданчика художник Олександр Соловйов та пастор церкви Міжнародного Центра Євангелія Микола Устінцев (ФОТОФАКТ)


IMG_8323


 1. Ольга сказав:

  Малюнки може і гарні, але для дитячого майданчика більше підішли б герої наших казок та мультфільмів: веселі, добрі, позитивні. В світі і так багато агресії, і тут знову герої із зброєю. Доречі, мультфільми про черепашок ніндзя заборонені в деяких країнах, психологи вважають, що вони негативно впливають на психіку дитини та її сприйняття картини світу. А може потрібно було оголосити конкурс. Впевнена, що наші діти намалювали б не гірше.

  • Юрий сказав:

   Детям нравятся эти мультяшки. Парни молодцы! Создают красоту и уют в нашем городе. Огромное им спасибо!!!!!!!

 2. OpenID Анна Гаранич сказав:

  Вы знаете,уж лучше пусть будут черепашки с оружием, чем не нормативная лексика.Ребята большие умнички!Побольше бы таких рисунков!

  • Ольга сказав:

   Звичайно, краще із двох зол вибирати менше. А може потрібно змінювати підходи і із кращого вибирати краще. А якраз право вибору і не було. Мої діти ці мультфільми не дивляться, то чому воно повинні спостерігати цих героїв на дитячому майданчику.

   • Олег сказав:

    Чому б вам, Ольго, не взяти пензлика в руки і не намалювати щось, що влаштовує вашу уяву про смаки ваших дітей?
    Критик – це той, хто розповідає автору як зробив би він, якби вмів 😉

 3. Богдана сказав:

  Світ змінюється і дитячі вподобання змінюються також! Мій син в захваті саме від цих черепашок, а скільки дітей вже зробили з ними гарні фото! Дуже приємно, що оченята наших діток будуть милувати сучасні мультяшні герої,а не сірі брудні стіни.А нам треба дякувати Богу за таких талановитих,небайдужих людей, які подарували нашому місту таку красу!

  • Анонім сказав:

   Вподобання детей меняют взрослые дяди коммерсанты которые на этом зарабатывают деньги и им наплевать кто вырастет из этих детей. В фильмах, в мультиках, в компьютерных играх сплошные бойни, насилие и кров, и это всё впихивается в детские головы с несформированой психикой. Дети воспринимают это как должное, а потом мы удивляемся почему такая жестокая молодеж. Меня удивляет что в этом участвует пастор, вместо того чтобы сеять разумное, доброе, вечное.

  • Ольга сказав:

   А Вам не страшно жити в світі, де дитячі вподобання змінюються в бік насилля, вирішення будь-яких питань силою, де вбивають не рзмірковуючи, без будь-якого жалю? А дитяча психіка вразлива, також часто вона не може відрізнити видуманий світ від реального. Психологи б’ють на сполох: кількість неврозів у дітей збільшується, і однією із причин виникнення непереборних страхів у дітей є перегляд деяких мультфільмів. А діти дивляться те, що їм показують дорослі і, що закладуть батьки в дитячі душі, те і отримають у відповідь.

   • Виктория сказав:

    Критики всегда были, есть и будут. Легко критиковать тех, кто что- делает и критиковать то, что уже сделано. Не нравится…. переделайте сами-будут тогда вас критиковать…всем не угодишь.

    • Ольга сказав:

     Питання одне: “Якщо ми будуємо громадянське суспільство, то чому у жителів міста не спитали про те, які малюнки хочуть бачити наші діти, не провели конкурс тих самих малюнків, і не обрали кращий варіант із запропонованих?”. Також цікаво скільки місту будуть коштувати ці малюнки.

     • Юрий сказав:

      Ольга,что лично Вы сделали для “суспільства”? Хватит критиковать. Выдумали проблему на ровном месте. Давайте еще спросим у жителей какого цвета должны быть качели. Главное, что детям очень нравится. Спасибо парням! Молодцы!

     • Учитель сказав:

      Пані Ольго, на жаль, від теперішньої місцевої влади ми ніколи не почуємо правдивої відповіді на ці запитання. Надто далека вона від пологівської громади.

     • Анонім сказав:

      Если Вас не устраивает рисунок чего же Вы сами ничего не нарисовали на тех серых стенах? До чего катится мир, сделали красиво и красочно, все равно не так.

    • Алена сказав:

     Поддерживаю.Критиковать легко, а вот возьмите и проявите свою инициативу и сделайте какое то доброе дело для города. ” Умников” всегда много.

 4. Богдана сказав:

  Хочется сказати : “ВПЕРЕД!”Організуйте і конкурс на малюнки і самі малюнки намалюйте,робити добро ніхто нікому не забороняє, все у Ваших руках!

 5. Анонім сказав:

  Дякуємо Вам за Вашу чудову роботу!!! Тепер наше маленьке містечко стало ще гарнішим!!!!

 6. Олег сказав:

  Як жваво прокидаються всі диванні мистецтвознавці і датячі психологи, щойно хтось не байдужий візьме в руки інструмент і щось зробить. Шкода, що всі ці “спєци” сидять по норах чекаючи кого б покритикувати.
  Пастор Микола молодець! Так тримати!

 7. ikan kelly сказав:

  Люди вы вообще адекватные?
  Они сами изъявили инициативу и за свои деньги нарисовали то, что хотели в рамках близости детской площадки и соответствующей аудитории зрителей.
  Не нравится закупите красок найдите художника адекватного, заплатите ему со своего кошелька и изобразите что хотите, кто вам мешает?

  П.С. Им может референдум надо было провести, что там изобразить?

 8. Анонім сказав:

  Очень круто, молодцы – спасибо !!!

 9. Елисавета сказав:

  очень красиво,спасибо огромное!!!!!!!!!!!!!

 10. Кларисса сказав:

  Огромное спасибо за таких талантливых людей….отличные рисунки многим нравится….

 11. vk.com Алёна Ковалева сказав:

  Ребята молодцы!. Здорово что в нашем городе есть такие люди, которые бескорыстно принимают участие в облагораживании таких заброшенных мест, тратя свое личное время и силы. Кто то здесь говорит что черепашки это отрицательные герои, а я знаю что они защищали честь и спокойствие своего города.Побольше бы таких добрых и инициативных людей, и давно бы уже город был красивее и интереснее .Большое спасибо этим художника за такую красоту, и пусть никакая критика не остановит вас творить такое чудо на улицах нашего города.Я слышу много добрых отзывов об этом рисунке,дети в восторге, люди фотографируются возле него.Так что говорить всем можно много,а вот сделать не каждый!

 12. Анонім сказав:

  Многим людям известно,что люди которые разукрашивают детскую площадку являются патриотами и волонтерами нашей страны и города и уже много хорошего и доброго сделали:это и парк железнодорожников,и красивая остановка на Кагалине, и подарки из Канады детям, и материальная гуманитарная помощь,и детские праздники,и многое другое!Другими словами, являют любовь не словом, а делом, за что хочется сказать только огромное спасибо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.