На шляху виправлення: пологівці відвідали підопічних реабцентру (ФОТОРЕПОРТАЖ)

0
12

У понеділок, 6 червня, представники влади, зокрема, заступник голови РДА і голова спостережної комісії Ірина Півень, соціальних служб – директор територіального центру соціального обслуговування громадян Тетяна Терен та завідувач відділенням організації надання грошової і натуральної допомоги Ірина Добровольська, правоохоронних органів – заступник начальника відділу Пологівського відділу поліції Олександр Оніщенко провели спільний рейд. Відвідали підопічних реабілітаційного центру при благодійній організації «Любов ближнього» (керівник Микола Устінцев) та обстежили умови проживання.IMG_7247

Нині у реабілітаційному центрі мешкають 10 чоловіків різного віку. У кожного з них своя історія життя, але в центр, кажуть, прийшли, щоб змінитися, стати на шлях виправлення. Цей центр існує вже не перший рік у Пологах, через нього пройшли більше 200 підопічних. Багатьом він, дійсно, допоміг налагодити життя, соціалізуватися. Тим, хто не дотримується правил центру (не пиячити, не вживати наркотики, не красти і т.д.), тут не місце. Чоловіки живуть у невеликому будинку, по черзі готують їсти і прибирають помешкання, вирощують на невеличкій присадибній ділянці овочі і намагаються підзаробляти гроші на різних роботах, щоб було за що харчуватися.

Представники влади і соціальних служб вручили підопічним реабцентру продуктові (вартість одного – 150 грн.) і санітарно-гігієнічні (вартість одного – 100 грн.) набори, закуплені за рахунок районної програми Соціального захисту громадян, бездомних громадян, безпритульних дітей, осіб, звільнених з місць позбавлення волі, та осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Н.Осипенко.

Фото автора.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут