16 Червня 2016 Місто 296  0 

Міськрада: на Собачках старим гойдалкам дали нове життя


Мешканці мікрорайону Собачки відновили старий дитячий майданчик, який розбили та пограбували крадії. Головним ініціатором нового життя місцини для дітей став депутат Пологівської міської ради Святіслав Боговін.

Без-имени-1


– Спочатку ми будували цей майданчик для наших дітей, а нині відновлюємо його для своїх онуків, – розповів Святіслав Олександрович. – У нас на мікрорайоні проживає 20-25 дітей, які хочуть, щоб у них було місце для веселого проведення часу. Літо ж надворі!

Саме тому батьки дітей, для яких, власне, і відновлюється куточок дитинства, організувалися, розчистили майданчик, скосили траву, прибрали чагарники, а ще звернулися за допомогою до підприємств, де працюють.

– Завдяки міському голові та КУП «Житло-Сервіс» ми отримали гойдалку та гірку, які раніше стояли біля стоматполіклініки, комунальники також поділилися матеріалом, з якого батьки зварили сходи-бруси та турнік. Завезли пісок в пісочницю та штанги на футбольні ворота, – поділився Святіслав Боговін.

 

Депутат також розповів, що у планах відновити і волейбольний майданчик, розчистити місцину поблизу, де знаходиться шовковична посадка. Для цього звернулися за допомогою до міської ради.
Дитячий майданчик знаходиться в куті вул. Цілинної. Сюди приходять діти з матусями, татами, бабусями і дідусями. Звісно, малі дуже раді тому, що відтепер мають місце для гри, спілкування та розвитку. За словами Святіслава Боговіна, працювати над майданчиком продовжать, адже завжди є можливість щось покращити.
Дякуємо за добру справу! Більше б таких!

Джерело: http://mradapology.gov.ua


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.