Міськрада: на Собачках старим гойдалкам дали нове життя

0
36

Мешканці мікрорайону Собачки відновили старий дитячий майданчик, який розбили та пограбували крадії. Головним ініціатором нового життя місцини для дітей став депутат Пологівської міської ради Святіслав Боговін.

Без-имени-1


– Спочатку ми будували цей майданчик для наших дітей, а нині відновлюємо його для своїх онуків, – розповів Святіслав Олександрович. – У нас на мікрорайоні проживає 20-25 дітей, які хочуть, щоб у них було місце для веселого проведення часу. Літо ж надворі!

Саме тому батьки дітей, для яких, власне, і відновлюється куточок дитинства, організувалися, розчистили майданчик, скосили траву, прибрали чагарники, а ще звернулися за допомогою до підприємств, де працюють.

– Завдяки міському голові та КУП «Житло-Сервіс» ми отримали гойдалку та гірку, які раніше стояли біля стоматполіклініки, комунальники також поділилися матеріалом, з якого батьки зварили сходи-бруси та турнік. Завезли пісок в пісочницю та штанги на футбольні ворота, – поділився Святіслав Боговін.

 

Депутат також розповів, що у планах відновити і волейбольний майданчик, розчистити місцину поблизу, де знаходиться шовковична посадка. Для цього звернулися за допомогою до міської ради.
Дитячий майданчик знаходиться в куті вул. Цілинної. Сюди приходять діти з матусями, татами, бабусями і дідусями. Звісно, малі дуже раді тому, що відтепер мають місце для гри, спілкування та розвитку. За словами Святіслава Боговіна, працювати над майданчиком продовжать, адже завжди є можливість щось покращити.
Дякуємо за добру справу! Більше б таких!

Джерело: http://mradapology.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут