7 Червня 2016 Область 398  2 

Колектив «Пологівських вістей» нагороджений в області


Газета «Пологівські вісті» продовжує підкорювати нові вершини. У День журналіста, 6 червня, редактор газети Ірина Лісова отримала з рук голови облдержадміністрації Костянтина Бриля диплом за перемогу нашого видання у номінації «За висвітлення питань безпеки, участі в АТО та волонтерської діяльності у районних друкованих ЗМІ».

4

У вітальному слові очільник регіону зазначив, що одним із пріоритетів життєдіяльності області залишається консолідація суспільства, яка багато в чому залежить від того, під яким кутом зору людям подається інформація.

– Мені дуже приємно привітати всіх журналістів зі святом та відзначити найкращих. Добре, що сьогодні наша країна прагне до того, щоб на журналістів не мали впливу ані політики, ані інші інститути. У журналістів має бути своя думка, а влада повинна вести діалог з ними. Сьогодні хочу подякувати вам за роботу і висловити сподівання, що в майбутньому наша співпраця стане більш плідною та ефективною, – підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль, звертаючись до представників ЗМІ.

Приємно відзначити й те, що серед нагороджених наші колеги-земляки. За сумлінну працю, високий професійний рівень та з нагоди професійного свята грамотами облдержадміністрації нагороджені: редактор творчо-виробничого об’єднання відділу інформаційних програм філії національної телерадіокомпанії України «Запорізька регіональна дирекція» Анастасія Полєшко та власний кореспондент незалежної телерадіокомпанії «ТВ-5» Катерина Шапка.

 

 


  1. Анонім сказав:

    МОЛОДЦІ! Так тримати і з професійним Вас святом! Здоров’я, творчих успіхів та натхнення!!!!!

  2. Анонім сказав:

    Поздравляем весь коллектив во главе редактора газеты Лисовой Ирины! Удачи, благополучия,творческих успехов! С ув. Светлана.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.