Наталія Володимирівна ОСИПЕНКО

завідуюча відділом соціально-політичних проблем.
22 Червня 2016 Район 406  4 

Гуляйпільчанки народжуватимуть у Пологах


f14731В області проводиться скорочення ліжко-місць. У сусідньому Гуляйполі збираються закривати пологове відділення, в якому за минулий рік прийняли лише 160 пологів, за нормами має бути 400. У Гуляйполі залишиться жіноча консультація та 10 гінекологічних ліжко-місць. Жінки народжуватимуть у Пологах. У Гуляйполі немає сучасного інкубатора для новонароджених та деякого іншого обладнання. Крім того, існує кадрова проблема, адже повністю відсутня цілодобова бригада неонатологів, акушер-гінекологів, дитячих реаніматологів.

Постає найголовніше питання: чи довозитимуть жінок з Гуляйполя до Поліг вчасно по такій розбитій дорозі? Як відповів “Голосу Гуляйпілля” голова Гуляйпільської РДА Олександр Іщенко, представники влади зроблять все можливе, щоб дорога до лікарні у Пологи була відремонтована, як і придбаний спецавтомобіль для перевезення породіль.


 1. Бандеровка сказав:

  Да …если до ГУЛЯЙПОЛЯ от самого отдаленного села 35-40 км плюс до ПОЛОГ 20 км можно родить в степи не раз. только стога сена нет как раньше!! Ура ..цивилизация пришла вместе с властью!!

  • Анонім сказав:

   Да уж лучше родить в степи, чем в Гуляйпольском роддоме. Не будьте слепыми, посмотрите где сейчас рожают гуляйпольские роженицы? Ответ: в Запорожье, в Пологах , в Новосёловке… А вы бы рискнули отдать в это отделение свою дочь? Вот поэтому в Пологах будут принимать наших девочек легально. И будет экономия бюджета в Гуляйполе. Пусть лучше эти деньги пойдут на какое-то благое дело.

 2. Коста сказав:

  В Пологах вся область має народжувати – така вже назва міста !

  • Анонім сказав:

   какой позор! Да разве только роддом не в порядке в Гуляйполе! Там все уже закрывать надо!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.