16 Червня 2016 Світ 97  0 

Де дивитися Євро-2016: розклад всіх трансляцій


Список телетрансляцій всіх матчів чемпіонату Європи з футболу у Франції

ukraine-euro

Чемпіонат Європи з футболу стартував 10 червня а фінішує 10 липня.

З груп виходять по дві кращі збірні, а також чотири найсильніші команди, які посядуть треті місця.

 

Група А

 

15 червня, 22:00 Франція – Албанія ( «Україна»)

19 червня, 22:00 Румунія – Албанія ( «Футбол 1»)

19 червня, 22:00 Швейцарія – Франція ( «Україна»)

 

Група B

11 червня, Англія – Росія – 1: 1

15 червня, 16:00 Росія – Словаччина ( «Футбол 2»)

16 червня, 16:00 Англія – Уельс ( «Футбол 2»)

20 червня, 22:00 Росія – Уельс ( «Україна»)

20 червня, 22:00 Словаччина – Англія ( «Футбол 1»)

 

Група C

 

16 червня, 19:00 Україна – П.Ірландія ( «Україна»)

16 червня, 22:00 Німеччина – Польща ( «Україна»)

21 червня, 19:00 Україна – Польща ( «Україна»)

21 червня, 19:00 П.Ірландія – Німеччина ( «Футбол 2»)

 

Група D

 

17 червня, 19:00 Чехія – Хорватія ( «Футбол 1»)

17 червня, 22:00 Іспанія – Туреччина ( «Україна»)

21 червня, 22:00 Чехія – Туреччина ( «Футбол 1»)

21 червня, 22:00 Хорватія – Іспанія ( «Україна»)

 

Група E

17 червня, 16:00 Італія – Швеція ( «Футбол 2»)

18 червня, 16:00 Бельгія – Ірландія ( «Футбол 2»)

22 червня, 21:00 Італія – Ірландія ( «Україна»)

22 червня, 22:00 Швеція – Бельгія ( «Футбол 1»)

 

Група F

 

18 червня, 19:00 Ісландія – Угорщина ( «Футбол 1»)

18 червня, 22:00 Португалія – Австрія ( «Україна»)

22 червня, 19:00 Ісландія – Австрія ( «Футбол 2»)

22 червня, 19:00 Угорщина – Португалія ( «Футбол 1»)

 

1/8 фіналу

25 червня, 16:00 Друге місце групи А – Друге місце групи С ( «Футбол 2»)

25 червня, 19:00 Переможець групи В – Третє місце групи А / С / D ( «Футбол 1»)

25 червня, 22:00 Переможець групи D – Третє місце групи B / E / F ( «Україна»)

26 червня, 16:00 Переможець групи А – Третє місце групи C / D / E ( «Футбол 2»)

26 червня, 19:00 Переможець групи С – Третє місце групи А / В / F ( «Футбол 1»)

26 червня, 22:00 Переможець групи F – друге місце групи E ( «Україна»)

27 червня, 19:00 Переможець групи E – Друге місце групи D ( «Футбол 1»)

27 червня, 22:00 Друге місце групи В – Друге місце групи F ( «Україна»)

 

1/4 фіналу

30 червня, 22:00 Переможець матчу 1 в 1/8 фіналу – Переможець матчу 3 в 1/8 фіналу ( «Україна»)

1 липня, 22:00 Переможець матчу 3 в 1/8 фіналу – 6 Переможець матчу в 1/8 фіналу ( «Україна»)

2 липня, 22:00 Переможець матчу 5 в 1/8 фіналу – Переможець матчу 7 в 1/8 фіналу ( «Україна»)

3 липня, 22:00 Переможець матчу 4 в 1/8 фіналу – 8 Переможець матчу в 1/8 фіналу ( «Україна»)

 

1/2 фіналу

6 липня, 22:00 Переможець матчу 1 в 1/4 фіналу – 2 Переможець матчу в 1/4 фіналу ( «Україна»)

7 липня, 22:00 Переможець матчу 3 в 1/4 фіналу – 4 Переможець матчу в 1/4 фіналу (канал «Україна»)

 

фінал

10 липня, 22:00 Переможець матчу 1 в 1/2 фіналу – 2 Переможець матчу в 1/2 фіналу ( «Україна»)

Джерело – Sport.ua


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.