Чубарівські козаки і козачки в області гідно представили Пологівський район (+ВІДЕО)

1
48

image

З 3 до 5 червня на базі Запорізького ліцею – інтернату «Захисник» пройшов II обласний етап змагань активістів всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). І вперше честь Пологівського району захищали відважні козаки і козачки Чубарівської загальноосвітньої школи I-III ступенів під керівництвом вчителя фізкультури В.Г.Невілька та педагога-організатора В.М.Жук. Рій «МАК» (Ми Активні Козаки) виступав в такому складі: ройовий – Валерій Колісниченко, хорунжий – Олександр Попович, осавул – Іван Федько, писар – Ганна Пустовойтенко, берегиня – Марина Іваненко, берегиня – Анастасія Рева, джури – Іван Семененко та Костянтин Подставний.

Чубарівські козаки були найкращі у змаганні «Смуга перешкод», другі у конкурсі «У колі друзів» та «Козацька пісня», у конкурсах «Відун» та «Таборування» зайняли треті місця. У запеклій боротьбі рій посів загальне восьме місце серед двадцяти дев’яти представлених команд. Згадана гра – не розвага, а праця, яка вимагає сил для подолання певних труднощів, потребує реалізації здібностей. І діти, справді, приклали неабиякі зусилля під час підготовки і участі у грі, показали свої неперевершені спортивні переваги та артистизм, вони довели, що чубаряни – це, справді, нащадки українських козаків, сильні, мужні, відважні, вольові люди, які готові і здатні боротися і впевнено йти до перемоги, за що їм велика подяка. І я можу з упевненістю сказати, що наша молодь гідна козацької слави.

Хочемо подякувати педагогічному колективу школи під керівництвом В.П.Стариковського за активну допомогу у підготовці до гри, І.М.Гринь за художнє оформлення емблем, баяністу В.Г.Книшу , сільському голові В.І.Черноусу за підтримку та матеріальну допомогу, начальнику Пологівського відділу освіти, молоді та спорту П.В.Капітонову, методисту М.Г.Дубу за активну моральну підтримку та надання транспорту. Ну і, звичайно, наша поїздка не відбулася б без постійних спонсорів Чубарівської школи, які матеріально та фінансово підтримали нас. Висловлюємо велику подяку директору агрофірми «Батьківщина» О.В.Турбілову та виконавчому директору В.В.Містюку. Вони ще раз засвідчили, що не на словах, а на ділі працюють над створенням українського майбутнього. Бо майбутнє України – це її діти. Якими ми їх виховуємо – такими вони виховають своїх дітей. Ще раз велике всім спасибі за підтримку, дітям за участь. А нам, звичайним вчителям, побільше таких талановитих і завзятих дітей. Бо вчитель тоді щасливий, коли щасливі і усміхнені його вихованці, і коли ти бачиш шалену радість в дитячих очах при отриманні кубка чи грамоти, тоді розумієш, що робиш гідну справу, що не дарма працюєш на вчительській ниві.

В.Жук, педагог-організатор Чубарівської ЗОШ.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут