Зустрічі з новими друзями

0
16

Вихованці Пологівського центру соціально-психологічної реабілітації дітей продовжують ділитися приємними спогадами про зустрічі з особливими гостями – морськими піхотинцями, які завітали до закладу з солодкими подарунками 11 травня.

IMG_5876

Діти з перших хвилин огорнули мужніх воїнів дитячою любов’ю, цікавістю та подарували їм родинне тепло, посмішки. Під час зустрічі з морськими піхотинцями розмова йшла про мир, який дуже необхідний нашій країні. Першими висловилися про мир наші гості та керівництво району заступник голови Пологівської РДА І.Г.Півень, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту А.О.Устименко. Естафету продовжили вихованці старшої групи. Діалог про мир вийшов зворушливим. Діти презентували гостям власну картину миру з намальованим яскравим сонцем, колоссям пшениці, різнобарвною веселкою, дитячими долоньками, яку потім разом з оберегом подарували воїнам. Найбільше дітвора раділа запрошенню відвідати військову частину та познайомитися з побутом морських піхотинців.

Чекати довелося недовго. Ранок 13 травня для вихованців центру розпочався з приємних хвилювань, адже вони готувалися до зустрічі з морськими піхотинцями. Дітлахів привітно зустріли та провели для них цікаву екскурсію. Не дивлячись на сувору дисципліну в військовій частині, вихованцям дозволялось все без обмежень: заходити в житлові приміщення (палатки) військових, посидіти за кермом та побувати всередині бойових машин та техніки, тримати зброю, одягнути каски та бронежелети, скуштувати солдатський обід та поспілкуватися з військовими.

На знак подяки за цікаву екскурсію діти вручили морським піхотинцям плакат з побажаннями, смачний пиріг та випустили в небо жовто-блакитні повітряні кульки.

Адміністрація та вихованці центру висловлюють подяку гостинним морським піхотинцям та керівництву району за приємні хвилини спілкування.

Адміністрація центру.

Фото І.Лісової.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут