Як захиститися від цукрового діабету?

0
22

Саме таке питання викликало жвавий інтерес у підопічних відділення соціально-побутової адаптації КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)», тож і лекційна зустріч з лікарем загальної практики, сімейним лікарем КУ «Пологівський ЦПМСД» Іриною Нагайчук стала для всіх присутніх дуже пізнавальною.

Сьогодні діагноз «цукровий діабет», на жаль, не рідкість. Однак досягнення медицини, засновані на постійному вивченні цього захворювання, дозволяють хворим на цукровий діабет вести нормальне життя, повноцінно працювати і займатися спортом.

17 травня у ході цікавої лекції про це захворювання, ознаки і симптоми цукрового діабету та методи профілактики 22 особи мали змогу протестуватися на вміст цукру в крові і виявилося, що деяким із них потрібно більш детальне обстеження.

Така тісна співпраця з лікувальними установами нашого міста дає хороші результати, бо саме люди «срібного» віку потребують уваги та турботи, тож і піклування про здоров’я підопічних відділення є однією із складових нашої роботи.

Інна Проданова,

завідувач ВСПА.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут