“Віват, обдарованість!”: у Чубарівській ЗОШ вітали школярів (ФОТО+ВІДЕО виступу ансамблю ложкарів)

0
11

24 травня у Чубарівській школі I – III ступенів відбулося свято «Віват, обдарованість!», свято Інтелекту, Гордості і Таланту.
Учні школи отримали грамоти у номінації «Ерудит року», за участь у різноманітних конкурсах і предметних гуртках.dsc91a
Давно і давно школа пишається своїми талановитими учнями, і сьогодні у номінації «Талант року» нагороди отримали колектив ложкарів, під керівництвом вчителя музики Демідової О.В., художники Тимощук В., Мільошина Д.
У номінації «Майбутнє школи » хотілося б відзначити учнів 2 класу Чорного М., Зелєнцова В., Шахназаряна Р.,Сагач А., Реву К., Іваненка Д.. Це дійсно наше майбутнє, це старанні, наполегливі, з великою жагою до навчання діти.
Учні нашої школи гідно проявляють себе і в підкоренні олімпійських висот. У номінації – «Спортивна гордість року» хотілося б відмітити нашу команду волейболістів з його незмінним керівником Невілько В.Г. і капітанами команд Колісніченко Валерієм та Пустовойтенко Ганною.


Чубарівська школа славиться і своїми чаруючими голосами. У номінації «Золотий голос року» переможницею стала Учениця 10 класу Іваненко Марина.

Не залишилися без привітань і учні в номінаціях «Старанність року», «Клас року», «Учень року». Усі отримали грамоти і привітання.
Також слово надали і нашим четвертокласникам, які закінчили початкову школу, учням – дев’ятикласникам, які вирішили продовжити своє навчання за межами рідної школи і , звичайно, одинадцятикласникам, які гідно закінчили навчання.
Подяками були нагороджені батьки, які приймали активну участь у житті школи та класу.
Взагалі свято пройшло дружньо і весело. А головне – це бачити радість, захоплення в очах дітей, коли вони виходять на сцену і отримують з рук директора школи похвальну грамоту. Оце і є справжнє вчительське щастя.

Джерело: http://chub-school.narod.ru

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут