Військовий капелан

0
1

Володимир Болестев є членом батальйону військових капеланів, і тому вже майже рік проводить служіння у військових частинах, що розташовані в зоні АТО. Крім цього, він є активним волонтером, який проводить роботу як в Пологівському, так і в Чернігівському районах.IMG_8930

Як завжди, з посмішкою промовляє Володимир те, що на війні атеїстів не буває.

Великдень – свято віри в добро. Дізнавшись, що Володимир збирається провести Пасху разом з бійцями в зоні АТО, від Пологівського району було передано допомогу, зібрану загальноосвітніми закладами району та дитячими садочками міста.

Домашні гостинці, смаколики, консервацію, дитячі малюнки та поробки, зібрані в ході районної акції «Великодній кошик», передані бійцям, що захищають суверенність нашої держави на нульових позиціях в зоні АТО. 1-та 2 травня капелан разом з віруючою пологівською молоддю вітали зі світлим святом Великодня військових ЗСУ в зоні проведення АТО.

Райдержадміністрація щиро вдячна учнівським та педагогічним колективам загальноосвітніх закладів району за зібрану допомогу та військовому капелану Володимиру за турботу про душевний спокій наших захисників.

А.Устименко, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут