Військові прибули у гості до дітей із солодкими дарунками

0
30

Під гаслом « Ми за Мир» пройшла зустріч вихованців КЗ « Пологівський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» ЗОР з військовослужбовцями 36 бригади морської піхоти.IMG_9230

Кожен з присутніх на зустрічі розповів своє бачення миру. Мир – це посмішка дитини, це – дружна родина, це – відчуття впевненості та віра в майбутнє. І вихованці, і гості висловили слова впевненості в завтрашній мирний день в Україні.

Діти підготували приємний творчий подарунок – веселі пісні про посмішки та Україну. Заступник голови райдержадміністрації Ірина Півень привітала присутніх зі святом Перемоги та розповіла, наскільки важливим був подвиг наших прадідів та дідів. Висловила щирі слова вдячності вихованцям закладу за постійну підтримку ЗСУ та подякувала військовослужбовцям за мирне небо над Пологами.

Дітей привітав старший лейтенант морської піхоти Олександр Сівак. Капітану 36 бригади морської піхоти підполковнику Володимиру Вороніну на згадку про зустріч та гарні спогади про вихованці подарували оберіг «Долонька турботи» і плакат «Ми за мир», намальований різними віковими групами.

Директор закладу Людмила Сімоненко подякувала за зустріч та проявлену увагу військовослужбовців до вихованців закладу. Морські піхотинці подарували кожній дитині смачні подарункові набори та запросили на екскурсію.

За інформацією А.Устименко, головного спеціаліста відділу освіти, молоді і спорту РДА.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут