Вхід до громадської вбиральні на автовокзалах має бути безкоштовним! (Запитували-відповідаємо)

0
34

Шановна редакція!

Мені часто доводиться їздити до обласного центру маршрутками та автобусами. Звернув увагу, що в довідковому бюро у Запоріжжі відмовляються надавати інформацію про розклад руху автобусів безкоштовно, якщо людині потрібно десь робити пересадку.vse_dlya_vas_v_tualet_s_biletom_besplatno_fotofakt_preview_medium Пояснюють це там, що це складна довідка. А ще пасажирам, які по кілька годин чекають свого автобуса, доводиться користуватись туалетом на автовокзалі, за що теж беруть гроші. Чи законно це, адже квитки на автобуси й так дуже дорогі, то чому ми повинні сплачувати ще й за інші послуги?

В.Котко, м. Пологи.

Як повідомили з РДА, згідно зі статтею 36 Закону України «Про автомобільний транспорт» до обов’язкових послуг, які повинні надавати на автостанціях пасажирам, належать: продаж квитків; користування приміщеннями для чекання, облаштованими місцями для сидіння; можливість користуватися громадськими вбиральнями (безкоштовно); інформування щодо розкладу руху автобусів та вартості поїздки.

У разі порушення ваших прав як споживачів автостанційних послуг, ви можете залишити скаргу у книзі скарг на автостанції та направити офіційне звернення до Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів, за адресою: 03680, м. Київ, вул. Антоновича, 174 або до Інспекції з питань прав споживачів у Запорізькій області за адресою: 69063, м. Запоріжжя, вул. Дзержинського, 9.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут