У Пологах знову орудували вандали (ФОТОФАКТ)

5
20

 

Не встигли пологівці відійти від шоку від акту вандалізму, який трапився на Аврорському кладовищі, як вночі з 24 на 25 травня невідомі особи зламали 2 берізки на центральній алеї міста (біля міської ради). Пологівці обурені і вимагають від органів правопорядку задіяти усі сили, щоб зловмисники були знайдені та покарані.

5 КОМЕНТАРІ

  1. Шановні Пологівці не залишайтися байдужими до цих подій які сталися в місті все починається з березок зривання плиточок на стадіоні та ламання пам’ятників на кладовищі хто що бачив прийдіть в Поліцію і повідомте про побачене працівників не будьте байдужими до такого лиха яке робе м’яко кажучи особа яка зовсім втратила глузд Шановні жителі не залишайтися байдужими!!!

  2. Ви ще забули додати, що поруч з поліцейским відділком, прокуратурою та судом. Скільки це можна терпіти? Нащо нам такі органи правопорядка, які у себе під носом не можуть дати ради?

    • там ще є відеокамери так що я думаю що правоохорнці зможуть знайти даних осід чи особу які це скоїли

  3. А де ж патрулі та самооборона? Чим займається поліція? Якщо в центрі міста таке коїться, то за висілок чи скажемо так “бублик ” я взагалі промовчу. Ганьба!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут