Оксана Анатоліївна БОЙКОВА

рекламний менеджер, журналіст.
25 Травня 2016 Місто 874  5 

У Пологах знову орудували вандали (ФОТОФАКТ)


 

Не встигли пологівці відійти від шоку від акту вандалізму, який трапився на Аврорському кладовищі, як вночі з 24 на 25 травня невідомі особи зламали 2 берізки на центральній алеї міста (біля міської ради). Пологівці обурені і вимагають від органів правопорядку задіяти усі сили, щоб зловмисники були знайдені та покарані.


 1. Анонім сказав:

  Шановні Пологівці не залишайтися байдужими до цих подій які сталися в місті все починається з березок зривання плиточок на стадіоні та ламання пам’ятників на кладовищі хто що бачив прийдіть в Поліцію і повідомте про побачене працівників не будьте байдужими до такого лиха яке робе м’яко кажучи особа яка зовсім втратила глузд Шановні жителі не залишайтися байдужими!!!

 2. Читач сказав:

  Ви ще забули додати, що поруч з поліцейским відділком, прокуратурою та судом. Скільки це можна терпіти? Нащо нам такі органи правопорядка, які у себе під носом не можуть дати ради?

  • Анонім сказав:

   там ще є відеокамери так що я думаю що правоохорнці зможуть знайти даних осід чи особу які це скоїли

 3. Святослав сказав:

  А де ж патрулі та самооборона? Чим займається поліція? Якщо в центрі міста таке коїться, то за висілок чи скажемо так “бублик ” я взагалі промовчу. Ганьба!

 4. Гость сказав:

  “слава” украине = …………….!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.