У Гуляйполі офіційно представили нового голову РДА

0
32

Офіційне представлення активу Гуляйпільщини  голови районної державної адміністрації Олександра Іщенка відбулося у середу, 4 квітня. Представила новопризначеного очільника району заступник голови облдержадміністрації Зінаїда БОЙКО. У церемонії також  брали участь голова районної ради Анатолій КЛЕШНЯ, перший заступник голови РДА Людмила ГРИШАЄВА, міський голова Олексій НЕМІЧ, керівники підприємств, установ, організацій району, очільники органів місцевого самоврядування, депутати районної ради та громадський актив. 

IMG_9208

– Відповідно до розпорядження Президента України № 144/16-рп головою Гуляйпільської РДА призначено Іщенка Олександра Аврамовича. Гуляйпільщині завжди таланило на здібних керівників, здатних співпрацювати з депутатами районних, сільських та селищної рад, керівниками сільських територій та сільськогосподарських підприємств, – говорила, представляючи керівника району Зінаїда Бойко. – Олександр Аврамович – це людяний, відповідальний керівник, дуже порядна людина, професіонал своєї справи, який продовжить славні традиції і разом з активом зробить все можливе, щоб історично багатий Гуляйпільський край і надалі був одним із найуспішніших.

Далі перед присутніми виступив Олександр Іщенко: «Дякую за довіру, яку мені висловлено в цьому призначенні. Я прекрасно розумію свою відповідальність на цій посаді.  Для себе і свого колективу я окреслив основні напрямки, над якими ми будемо працювати. Перше, це – обороноздатність, враховуючи те, що наша область і район – прикордонні. Друге – децентралізація і третє, це всі ті питання, які будуть порушувати жителі території».

Анатолій Клешня в свою чергу привітав колегу з призначенням і запевнив, що гуляйпільці налаштовані на співпрацю з ним.

В історії нашого району розпочалася нова сторінка, тому всі чекають позитивних змін.

Т.Велика, редактор газети «Голос Гуляйпілля».

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут