У гостях у морських піхотинців: вибухи, стрілянина і клятва

0
24

У суботу, 28 травня, одне з сіл Пологівського району, де базуються морські піхотинці 36 бригади, перетворилося на поле бою з вибухами, смугою перешкод, вистрілами, пилюкою… Все, як у зоні бойових дій, тільки заряди холості. Але пологівці, в тому числі і районне керівництво, які побували в гостях у морпіхів, такого видовища ще не спостерігали вживу. На власні очі побачили, як нелегко нашим військовослужбовцям, і переконалися, що захищають нас, справді, мужні й загартовані воїни.13325727_1554817981479974_4499615693790945035_n

Програма того дня була дуже насиченою. Морські піхотинці проходили посвяту і давали клятву. Але спочатку вони мусили довести свою готовність, і фізичну, і моральну, стати гідними представниками чорних беретів – еліти українських військ. Тож більше 100 морських піхотинців з честю й гідністю витримали усі випробування. Все було максимально наближено до тих умов, які є в зоні проведення АТО. Більшість з морських піхотинців там проходили службу і знають, як виживати під кулями, снарядами, як вести бій і т.д. Вони пробиралися до пункту призначення у димовій завісі, долали сугу із колючим дротом, біговий крос і занурювалися у воду. І хоч нелегко все це пройти, але усі із завданням впоралися на відмінно. Серед морпіхів є і дівчата, і молоді хлопці, і старші чоловіки.

Крім того, пологівців дуже вразили імітація бою, демонстрація військової техніки та озброєння. Це, дійсно, захоплююче видовище, як і колективне проголошення клятви морських піхотинців. Їхній девіз «Вірний завжди!», дійсно, підтверджується не тільки словами, а й справами. Морські піхотинці не зрадили Батьківщину під час окупації Криму, вони продовжують вірою й правдою служити народу України.

Також на території дислокації військових влаштували концертну програму, під час якої пологівські зірки сцени, а також гості дарували захисникам та їхнім гостям свої таланти. Крім того, морські піхотинці пригостили охочих солдатською кашею. Тож свято вийшло незвичайне, смачне. Усі залишилися в захваті від побаченого.

Нагадаємо, захід проводили за ініціативою райдержадміністрації з метою патріотичного виховання молоді та підтримки військовослужбовців Збройних сил України.

Н.Осипенко.

Фото з архіву А.Устименко.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут