Наталія Володимирівна ОСИПЕНКО

завідуюча відділом соціально-політичних проблем.
10 Травня 2016 Район 907  1 

У Чапаєвці тепер є фонтан і місце відпочинку для селян (+ФОТО)


9 травня у Чапаєвці відбулося урочисте відкриття майданчика для відпочинку селян. У сільського голови Миколи Гузенка вже давно була ідея облаштувати таке місце. І ось усі роботи завершено. На пустирі між сільським магазином і кафе з’явився затишний куточок, куди можна прийти відпочити всією родиною. Акуратно вимощені доріжки, гарні клумби, лавочки і фонтан – все це єдиний ансамбль.image (3)

9 травня червону стрічку на вході на майданчик урочисто перерізав господар території – сільський голова. До Чапаєвки завітали голова районної ради Олександр Покутній та голова райдержадміністрації Артур Крупський. Вони привітали селян з Днем Перемоги і відкриттям майданчика. Протоєрей Андрій та отець Олександр освятили воду у фонтані.

Сільська рада витратила на облаштування майданчика майже 26 тисяч гривень. До цієї справи фінансово долучилися і приватний підприємець Микола Бондаренко та агрофірма “Батьківщина”, і сільська рада вдячна їм за допомогу.

Відкриття майданчика для відпочинку стало справжнім святом для чапаєвців, особливо раділи діти. Тепер завдання номер один для селян – зберегти всю цю красу.

Фото з архіву С.Чорної. 


  1. Учитель сказав:

    То я так і не зрозумів, ми перейменовували населені пункти чи ні?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.