Тепла зустріч школярів із захисниками

0
2

3bnPEI4DSog

«Дорогі гості, захисники й герої нашої країни! Ми раді вас вітати у нашому навчальному закладі Пологівської спеціалізованої різнопрофільної школи І-ІІІ ступенів №2. Нам дуже приємно, що ви з мужністю, наполегливістю й вірою в краще майбутнє стали на захист нашої Батьківщини. Дякуємо вам за те, що забуваючи про страх, біль, небезпеку, ви всі, як один, незалежно від віку й роду занять, встали на боротьбу з ворогом. Кожен з вас ясно усвідомлював, що може загинути в будь-яку секунду, але раз за разом піднімався в бій, захищаючи свій дім, свою родину, свою Батьківщину від ворогів…» Саме такими словами розпочався фестиваль привітань воїнів-захисників нашої держави –36 військової частини морської піхоти на чолі з виконуючим обов’язки командира підполковником Володимиром Вороніним.

На святі були присутні заступник голови РДА Ірина Півень, головний спеціаліст відділу освіти, молоді і спорту РДА Ангеліна Устименко.

Від учнів школи звучали пісні, власні вірші, вони виконували запальні таночки. А також наші вихованці мали змогу послухати власний вірш у виконанні одного із військовослужбовців, це був дуже хвилюючий момент. Хвилиною мовчання вшанували всіх солдатів, які загинули в антитерористичній операції, захищаючи нас, і які назавжди в нашій пам’яті залишаться героями. Учні гарячими оплесками привітали наших гостей, патріотів свого народу квітами та по закінченню свята вручили продукти харчування, листівки від школярів та вчителів школи, а військовослужбовці, в свою чергу, запросили нас в гості.

Приємною, хвилюючою була зустріч. Не залишаймось байдужими до сьогодення, яке переживає наша Україна.

Б.Лобода, член учнівського самоврядування СРШ №2.

Фото з архіву школи.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут