Полум’я пам’яті не згасне в наших серцях (ФОТОРЕПОРТАЖ)

0
3

OAEa-hnu4Zo

 

9 травня на території Інженерненської сільської ради розпочалося з церемонії покладання квітів та мітингів-реквіємів, присвячених Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні біля пам’ятників, братських могил в селах Інженерному, Українському, Новокарлівці та Новофедорівці, на які були запрошені жителі села, ветерани війни та праці, учасники АТО.

Після мітингів о 10.00 біля приміщення сільського клубу с. Інженерного відбувся святковий концерт «Полум’я пам’яті в наших серцях» з широким використанням державної символіки та червоних маків, який підготували працівники закладу під керівництвом завідуючої В.В.Дубяги. Прозвучали патріотичні пісні у виконанні місцевих аматорів сцени: вокального гурту «Тавричанка», Анастасії Кошель, Вікторії Дубяги, дуету з Новокарлівської школи Наталії Глущенко та Сергія Дереги. Радість присутнім подарували своїми запальними сценками та піснями маленькі учасники самодіяльності клубу Варя Капустян, Дмитро Письменний, Настя Суптеля, Вероніка Андрієнко, Катерина Демчик, Олена Найденко, Анастасія Чорна, Світлана Суптеля та інші.

А в с. Павлівському цього дня відбувся шахматний турнір на кубок місцевого ФГ «Берізка БАТ», присвячений святу Великої Перемоги, в якому взяли участь 7 учасників.

За участь в організації та проведенні урочистостей дякуємо педколективам та учням Новокарлівської ЗОШ І-ІІІ ст. (директор В.В.Цикало), Інженерненської ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Ю.М.Кириченко), Новофедорівської ЗОШ І-ІІ ст. (директор С.В.Бандурка), які допомогли упорядкувати території пам’ятників, братських могил в селах Інженерненської сільської ради, підготували та провели мітинги-реквієми, колективу сільського Будинку культури на чолі з В.В.Дубягою та всім учасникам святкового концерту, водію шкільного автобуса Ю.А.Слободяну, ТОВ «Фірма «Стелсі» (ген. директор С.А.Крачковський), голові ФГ «Берізка БАТ» В.В.Березі та всім жителям села, які завітали на урочистості, щоб вшанувати пам’ять про всіх, хто ціною життя здобував для нашої країни мир та свободу.

Н. Кошель, сільський голова.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут