Новоселівці на сцені: і музично, і патріотично

4
44

28 квітня до 25-річчя Незалежності України та 20-річчя Конституції України творчий колектив Нооселівського СБК під керівництвом директора Ольги Боговик дав звітний концерт «Оживає в новім цвітінні молода моя Вкраїна».

Комісія у складі начальника відділу культури і туризму Марини Діденко, директора Пологівського районного організаційно-методичного центру Світлани Колісник, методиста районного організаційно-методичного центру Єгора Курносова переглянули 37 номерів художньої самодіяльності у вокальному, театральному, хореографічному, музичному та цирковому жанрах, а також, виставку робіт декоративно-прикладного мистецтва. На заході був присутній сільський голова Денис Скорук.

У залі панувала атмосфера творчості, і глядачі тепло зустрічали кожного виконавця, а це: Олену Рибалко, Елю Ткаченко, народний самодіяльний хор та вокальну групу, Олександру Межевич, Любов Климович, Катерину Голобородько, Ольгу Боговик, Віту Коробку, вокальну групу Новоселівської ЗОШ І-ІІІ ст., Діану Бігун, Аллу Захарченко, Сергія Снадчука, танцювальні колективи «Гармонія», «Ритм». Озвучення заходу здійснював Олександр Карпій, музичний супровід вокальних виступів – Валентин Чуча, ведучі концерту – Євгенія Звінковська і Юлія Ткаченко.

Під час концерту на екрані показано світлини з патріотичних заходів для військових і для молоді, хлопців-земляків, які несли і несуть службу в АТО.

Зі словами вітань і подякою за роботу виступила начальник відділу культури і туризму Марина Діденко, яка оголосила Новоселівський народний хор «Чайка степова» запрошеним до звітної програми Пологівського району в рамках проведення обласного фестивалю-огляду, а також, подякувала сільському голові Денису Скоруку, керівнику ТОВ «Агрофірма ім. Шевченка» Івану Чуприні, депутату районної ради Олені Рибалко за підтримку в проведенні культурологічних заходів, за допомогу в участі колективів у районних і обласних заходах.

Сільський голова Денис Скорук вручив подяки сільської ради працівникам Будинку культури і бібліотеки за якісну підготовку концерту.

Комісія провела консультативно-методичну роботу з працівниками клубу та бібліотеки.

За інформацією М.Діденко, начальника відділу культури та туризму РДА.

 

4 КОМЕНТАРІ

    • Фото робили непрофесіонали. Ми лише дякуємо тим людям, які небайдужі до суспільного життя, і вони постійно висвітлюють якісь події у селах району, нехай із “жахливою”, як ви висловилися, якістю фото, але селянам приємно прочитати про себе і свого сусіда та подивитись на фото, нехай і ненайкращої якості.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут