Нашого земляка Сергія Титюка відвідали колеги та друзі

0
1

Більше як півроку служить в зоні проведення АТО наш земляк Сергій Титюк. В житті Сергія вже є досвід участі в бойових діях, це війна в Афганістані, і коли він потрапив під мобілізацію в липні минулого року, без сумніву знову пішов служити в Збройні сили України і зараз захищає нашу незалежність в зоні АТО.

Сергій – директор Пологівського міського Будинку культури “Гірник”, відома в районі людина, талановита особистість. Вдома на нього чекає родина, колеги, друзі. Шанувальники творчості Сергія скучили за його неповторним співом.

17 травня до нашого земляка завітали Володимир Олійник, з яким Сергій співає в дуеті, і Віталій Костенко, друг з дитинства і по життю.

Сергій гарно виконує пісні під гітару, які допомагають підтримати дух бойових друзів. В цей день Сергій разом з Володимиром дали концерт військовослужбоцям на блокпосту, де служить Сергій.

Пісні про солдатські будні, про війну на сході нашої держави, про героїв нашого часу, про Україну, про мрії, про любов – це репертуар хлопців. Подароване свято не залишило байдужими жодного глядача-військовослужбовця.

Тож, Сергію, служи, ми чекаємо на тебе, повертайся – і нам будь-яка справа під силу. Ми разом і ми непереможні!

Батківський учнівський та вчительський колективи Пологівської РСШ №2 передали для Сергія і його побратимів цілу машину засобів гігієни, продуктів харчування (овочі, солодощі, печіво та інше), щоб наші захистники змогли поласувати домашніми стравами. Це вже не перший транш, зібраний колективом школи і переданий Сергієвому підрозділу. За гостинці велика подяка від Сергія та військових.

М.Діденко від імені працівників культури.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут