На ремонт вул.Магістральної витратять 3 млн. грн.

2
14

У Пологах взялися ремонтувати дорогу по вулиці Магістральній (К.Маркса). В такому жахливому стані дорожнє покриття на цій вулиці ще не було. Дійшло до того, що деякі ділянки дороги автомобілісти вже об’їжджали по узбіччю.img-20150626131152-934 Воно й не дивно, адже по трасі їдуть великоваговики і пройшло багато військової техніки, теж важкої. Тож дорогу розбили ще більше. Потреба у капітальному ремонті назріла вже давно. І ось, нарешті,  розпочалися ремонтні роботи.

Як розповів міський голова Юрій Коноваленко, питання ремонту доріг загального користування державного значення в межах міста Поліг порушували не один раз на нарадах. Врешті-решт вдалося домовитися про спільне фінансування ремонтних робіт. Працівники Служби автомобільних доріг обстежили дорогу по вул.Магістральній, склали дефектний акт, визначилися з обсягом робіт і склали кошторис. З обласного бюджету виділено близько 1 млн. грн. на ремонт дороги. Сьогодні відбулася сесія міської ради, на якій депутати прийняли рішення виділити з міського бюджету на ремонт вул. Магістральної 1 млн.грн. Як пояснив Юрій Анатолійович, завдяки змінам у законодавстві тепер автомобільні дороги загального користування державного значення, які знаходяться в межах населених пунктів, можна на умовах співфінансування ремонтувати за кошти відповідних місцевих бюджетів.  Плюс до того у Службі автомобільних доріг також пообіцяли виділити близько 1 млн.грн., це кошти з державного бюджету. Тож всього на ремонт дорожнього покриття на вул.Магістральній витратять близько 3 млн.грн. Звісно, потрібно більше (приблизно 10 млн. грн.), але і це вже щось.

  • Якби погода не завадила, асфальтоукладачі вже сьогодні розпочали б працювати. Техніка вже прибула із Запоріжжя. На жаль, погода внесла свої корективи, – зауважив міський голова.

Протяжність дороги по вул.Магістральній – 8,5 кілометрів.  Пологівці сподіваються, що головна дорога міста скоро змінить свій ямково-бугорчатий рельєф на рівненький асфальт.

2 КОМЕНТАРІ

  1. “Пологівці сподіваються, що головна дорога міста скоро змінить свій ямково-бугорчатий рельєф на рівненький асфальт”

    Що помирає останнім ?

  2. Хочется спросить,а обращает ли кто-то из контролирующих органов не только на количество, но и на качество выполненных работ?! На качество самого асфальтобетона, который во дворах уложен год назад , а уже выметается и сам высыпается? Так это во дворах, где нет интенсивности движения! А деньги ведь заплачены не малые…!!! Где гарантия подрядной организации и есть ли она вообще? Именно по этому мы каждый год выделяем средства на ремонт одного и того же “квадратного метра” автодороги! И дальше этого “метра” мы никуда не сдвинемся! Например перекресток с пер.Станционным который мы ремонтируем каждый год! А там сначала нужно подумать о водоотводе с дорожного полотна,и только потом укладывать асфальтобетон!
    В общем пока наше правительство не научится правильно распределять средства, требовать гарантий качества выполненных работ и соблюдения технологии производства работ от подрядных организаций – Пологи, так и будут местом “где заканчиваются дороги…”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут