На «Мінералі» відзначили День Перемоги

0
0

6 травня на території ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал» біля пам’ятника гірникам, що загинули на фронтах Другої Світової війни, відбувся урочистий мітинг присвячений 71-й річниці Великої Перемоги.

На мітингу виступали генеральний директор підприємства Тимошенко В.В., голова профспілки Терешок М.І., помічник генерального директора зі зв’язків із громадськістю Корольов В.Л., ветеран підприємства Пєтєлін П.В. Говорили про безсмертний подвиг народу, що переміг у Другій Світовій війні, слова подяки дідам за безсмертний подвиг.

Пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання, до підніжжя пам’ятника лягли живі квіти. Творчий колектив Будинку культури «Гірник» та школярі СРШ № 2 стривожили серця присутніх виконанням пісень про Велику Перемогу та любов до України.

Після урочистої частини ветеранів – учасників бойових дій, дітей війни, на плечі яких ліг нелегкий тягар відбудови підприємства, за старою доброю традицією запросили  до їдальні ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал» на обід. З нагоди 71 річниці Великої Перемоги ветеранам вручили квіти та грошову допомогу.

Вл.інф.

Фото М.Дрюченка.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут