Квіти, концерт і тепле спілкування – все це для солдатських матерів

1
24

Як відомо, в Україні у другу неділю після Великодня, відзначають День солдатських матерів. Цього дня особлива увага прикута саме до тих жінок, які народили і виховали справжніх чоловіків, синів-солдатів.IMG_9363

Напередодні цього дня, 13 травня, у Запоріжжі, у військовій частині А 1978 55 окремої артилерійської бригади відбувся урочистий захід, присвячений саме матерям солдатів.

Цей захід проводиться вже п’ятий рік поспіль. У стінах військової частини зібралися матері солдат з фонду соціального та правового захисту сімей військовослужбовців, загиблих у мирний час, та сімей загиблих у зоні АТО. На заході були присутні військовослужбовці військової частини А 1978, представники Шевченківської районної державної адміністрації і Пологівського району, творча молодь.

У складі пологівської делегації були: заступник голови райдержадміністрації Ірина Півень Ірина, головний спеціаліст відділу освіти молоді та спорту Ангеліна Устименко та солдатські матері Катерина Кодак, Ніна Кармазь, Антоніна Фесенко.

Зустріч влаштована обласним центром патріотичного виховання молоді за підтримки управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації.

Кожна з матерів отримала солодкий подарунок. Військовослужбовці квітами привітали матерів та жінок солдатів.

Найціннішим подарунком та найзворушливішим моментом під час заходу став танець, на який військовослужбовці запросили матерів.

Після концерту всі глядачі та виступаючі сфотографувалися напам’ять про цей яскравий та сонячний день.

На жаль, цей захід не є святом. Жахливим моментом у житті кожної матері є смерть своєї дитини, тим паче, військовослужбовця в мирний час.

Світла пам’ять загиблим синам! Миру, здоров’я, сили та довголіття матерям!

За інформацією А.Устименко, головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту РДА.

1 коментар

  1. судячи з матеріалу місцевому т.зв. бомонду РДА, райради і т.д.немає чим зайнятися. можна подумати що в районі немає проблем які треба вирішувати, а залишилося тільки їздити та фотографуватися. так собі промоакція. хочете допомогти допоможіть але не треба робити шоу з цього.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут