Інтернет, столи, смаколики та побутові речі – все від пологівців для морських піхотинців

0
24

На сьогодні ні для кого не секрет, що на території Пологівського району розквартировано військову частину морських піхотинців. Керівництво району: голова райдержадміністрації Артур Євгенович Крупський, голова районної ради Олександр Петрович Покутній, заступник голови райдержадміністрації Ірина Григорівна Півень та начальник відділу освіти Павло Вікторович Капітонов відвідали військових вже на другий день їхнього перебування в районі. Знайомство вийшло теплим та дружнім.

IMG_8934

Командуванню в/ч 36 вручили бензопилу, яку передали учнівський та педагогічний колективи СРШ №2. Оскільки зустріч та знайомство відбувались напередодні великого свята Пасхи, за доброю традицією в гості пологівці завітали з Великоднім кошиком, в якому були й свіжовипечені паски, й розфарбовані крашанки, й домашня консервація, й солене сало, й смажені ковбаси та дитячі поробки і малюнки.

Під час зустрічі обговорили проблемні питання, з якими зустрілись військові при освоєнні нової території розташування.

Приємно відзначити, що вже наступного дня в морських піхотинців з’явився Інтернет. За підготовку і налаштування обладнання дякуємо Сергію Верхогляду. ТОВ «А/ф «Батьківщина» дякуємо за надані 500 м кабелю, світильники для забезпечення електропостачання, ТОВ «Україна нова» – за наданні столи та стільці для солдатської їдальні, підприємцю Василю Івановичу Тріщюку – за надані господарські товари.

За словами військових, в Пологівському районі їх зустріли, як рідних. Ну, а пологівці щиро вдячні їм за звитягу.

А.Устименко, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту РДА.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут