І серед нацгвардійців пологівці зустріли земляка

0
5

Пологгівці завжди з радістю вирушають у гості, тим паче до підшефної військової частини 3029. До нас зателефонували – і ми відвідали в/ч на місті розташування.

Цього разу допомогу передавали учнівський та педагогічний колектив колегіуму №1. Чи так співпало, але саме колишнього випускника колегіуму ми зустріли серед нацгвардійців. Начальник відділу освіти, молоді та спорту навіть зателефонував до директора колегіуму Олександра Кучера, і той, дійсно, пригадав колишнього учня та передавав йому свої вітання.

Нам показали, як живуть військовослужбовці в/ч 3029. Ми передали різні домашні смаколики та консервацію, але несподіванкою для хлопців стало відро салату «Олів’є» від григорівців. Оскільки зустріч проходила в період святкування Дня Перемоги, від пологівських майстринь військовим було вручено червоні маки, як символ пам’яті про ту страшну війну 1939-1945 років, та дерево надій, як символ віри в перемогу в нинішній війні.

Приємно, що наших земляків ми можемо зустріти в будь-якій військовій частині. Ми горді тим, що про пологівців розповідають, як про сильних, витривалих та справжніх патріотів нашої держави.

             Пологівська райдержадміністрація щиро вдячна за надану допомогу колегіуму № 1 та активістам с.Григорівки, за автоперевезення –Віталію Бондареку.

А.Устименко, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту РДА.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут