Гайда на фестиваль!

0
4

21 травня цього року з 10 години в Запоріжжі у Центральному парку культури та відпочинку «Дубовий Гай» за ініціативи Запорізької обласної державної адміністрації пройде перший Запорізький туристичний фестиваль-ярмарок. На ярмарку буде презентовано туристичний продукт – туристичні об’єкти, заклади культури, розміщення (готелі, бази відпочинку, пансіонати, санаторії, хостели), харчування (кафе, ресторани), зелені садиби, пізнавальний туризм, етнотуризм, екстремальний туризм, пляжний туризм та багато іншого.

maxresdefault

Метою фестивалю є просування на південно-східному туристичному ринку України нових туристичних продуктів та пропозицій, розширення кола ділових партнерів, активізації маркетингової та інвестиційної політики.

Програма фестивалю передбачає презентації нових туристичних маршрутів, зустрічі з відомими мандрівниками, розважальні програми для дітей та дорослих, розіграш путівок та призів від учасників фестивалю, показові виступи представників екстремальних видів спорту, презентація туристичної літератури, виступи колективів та іще багато цікавого.

22 травня для працівників ЗМІ буде організовано інформаційний тур до узбережжя Азовського моря, де журналісти зможуть переконатися у перевагах відпочинку на азовському узбережжі, відвідати бази відпочинку, заклади харчування, розважальні об’єкти та об’єкти інфраструктури відомого туристичного центру на узбережжі смт Кирилівки.

До участі у фестивалі запрошуються туроператори та турагенти, готельєри і спеціалісти гостинності, представники баз відпочинку, пансіонатів, зелених садиб, професійні асоціації і державні адміністрації, а також представники регіональних засобів масової інформації. Для туроператорів, агентів, готельєрів та підприємців сфери гостинності за заявками надаються робочі місця, де можна буде обговорити умови праці, цінову політику в новому сезоні, укласти договори. Виставкове місце учасникам фестивалю-ярмарку надається безкоштовно.

З метою більш яскравого представлення своєї території на першому Запорізькому туристичному фестивалі-ярмарку запрошуємо всіх зацікавлених осіб підтримати проведення заходу, сприяти участі у виставці представників туристично-рекреаційної сфери.

Заявку на участь у фестивалі-ярмарку необхідно подати до 12 травня поточного року. За більш детальною інформацією звертайтеся до КУ «Пологівський районний краєзнавчий музей» особисто або за телефонами: (06165) 2-25-82, 2-39-50.

 

 

                                                                                                   І. Кособок, старший науковий

                                                                                                   співробітник КУ «Пологівський

                                                                                                   районний краєзнавчий музей»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут