Депутати райради привітали морпіхів з травневими святами

0
8

IMG_0347

У ці погожі весняні дні ми щиро поздоровляли один одного з різного приводу: дякували ветеранам за перемогу в Другій світовій війні, дарували рідним і друзям любов, турботу і увагу на Великдень.  Більшість українців з’їжджалися до своїх домівок, щоб побути з сім’єю, відчути  особливу радість  спілкування з рідними та близькими. І мимоволі подумаєш, що є люди, які не можуть зараз поїхати додому та відчути тепло домашнього затишку, серед них –  наші захисники, хлопці, завдяки яким зараз мир на нашій землі.

Тому, напередодні свят  голова районної ради О.П.Покутній запропонував депутатам Пологівської районної ради «скинутись» і зробити хоч невеликий подарунок військовим з 36-ї окремої бригади морської піхоти, яка зараз базується на хуторі Франка Інженерненської сільської ради. У п’ятницю ми зібрали тормозки, купили пральну машину та баки для води, які замовляли хлопці,і поїхали в гості. Морпіхи нас зустріли радо та щиро, розповіли про свої солдатські будні, напоїли кавою та пригостили  смачним пюре.

Як повідомила головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту РДА Ангеліна Устименко, працівники райдержадміністрації теж кілька днів тому побували в гостях у військових. Голова РДА А.Є.Крупський вручив подарунки:  від СРШ №2 – бензопилку, від АФ «Батьківщина» та приватного підприємця В.Тріщука  – різні побутові речі.

І.Лісова.

Фото автора.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут