Чубарівські ліцеїсти – серед призерів «Козацьких розваг»

1
24

На світанку 28 квітня команда ДНЗ «Чубарівький професійний аграрний ліцей» вирушила в подорож до м.Запоріжжя на обласні кубкові змагання «Козацькі розваги» серед учнів ПТНЗ. У складі команди були учні: Артем Голубєв, Андрій Горпинич, Артем Гринь, Дмитро Заікін, Дмитро Колісніченко, Владислав Крижановський, Андрій Лихвар, Микола Мартиненко, Володимир Полігузов, Олександр Прохватило.

1

Змагання проводились у мальовничому парку «Дубовий Гай». У них взяли участь 18 команд. Серед них 15 команд Запорізьких ПТНЗ, а також гості з ДНЗ «Бердянський центр професійно-технічної освіти» ДНЗ «Великобілозерський професійний аграрний ліцей» та з ДНЗ « Чубарівський професійний аграрний ліцей».

2

Дуже запекла боротьба велась в першому виді змагань – перетягуванні канату, адже тут необхідно було проявити силу і витримку справжніх козаків. Наші хлопці перемогли команду ДНЗ « Запорізький вищий професійний ліцей «Моторобудівник» та команду ДНЗ «Запорізький вищій професійний ліцей» №6 і пройшли до півфіналу. На жаль, нам трішки не вистачило везіння, щоб пройти до фіналу. Суперники були дуже достойні, а глядачі із захопленням спостерігали і пристрасно вболівали за нашу команду. У цьому виді змагань наш ліцей представляли Владислав Крижановський Владислав, справжній богатир, улюбленець глядачів, Дмитро Заікін, Артем Гринь, Андрій Горпинич, Артем Голубєв.. Перемогу в цьому виді змагань отримала команда ДНЗ «Запорізький професійний ліцей залізничного транспорту».

Добре наші хлопці Дмитро Заікін, Артем Голубєв, Андрій Горпинич пострибали у довжину з місця – із результатом 7м47см. вибороли ІІІ місце. Результат нашої команди в метанні гирі вагою 16 кг.– 15м.49 см. В цьому виді змагались Владислав Крижановський, Дмитро Заікін, Артем Гринь. В естафеті взяли участь Дмитро Заікін, Андрій Горпинич, Микола Мартиненко, Андрій Лихвар, Дмитро Колісніченко, Володимир Полігузов. Результат 30,21 секунд.

І ось змагання завершились, а судді пішли підбивати підсумки. За результатами чотирьох видів змагань команда ДНЗ « Чубарівський професійний аграрний ліцей» виборола ІІ місце; на ІІІ місці команда ДНЗ «Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту», а на І місці команда ДНЗ «Запорізький професійний ліцей залізничного транспорту». Переможців нагороджували: головний спеціаліст відділу позашкільної, вищої освіти та інтернатних закладів Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації Г.В.Прийменко та директор НМЦ ПТО у Запорізькій області О.В.Паржницький.

Після нагородження ми разом із дітьми погуляли по Запоріжжю, а завершили свою подорож веселим обідом в McDonalds. Вітаємо наших богатирів з перемогою.

В.Островська, викладач фізичної культури ДНЗ «Чубарівський професійний аграрний ліцей».

1 коментар

  1. То ви скажіть, шановні, у нас перейменували Чубарівку на Федорівку чи ні? А то стільки галасу було, а все залишилося по-старому.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут