Бойові побратими Артема Корнєва тепло зустріли пологівців

0
22

Пологівці відвідали 501 батальйон морських піхотинців, саме ці військові є побратимами нашого Героя Артема Корнєва, саме з цим батальйоном ми товаришуємо вже більше року. Військові 501-го неодноразово приїздили до Кінських Роздорів за дровами та допомогою.IMG_9024

            Ми відвідували їх на першій лінії фронту під Широкіно, тож не було сумнівів, що на місце ротації ми до них завітаємо.

Нас зустріли радісно і з теплими обіймами. «Наші волонтери пологові», – раділи зустрічі піхотинці і запитували: «Чому без дітей і концерту?». Військові очікують нашого приїзду та гарного позитиву, якого набираються від виступів концертної бригади.

Склад делегації: Півень Ірина, заступник голови райдержадміністрації, Капітонов Павло, начальник відділу освіти, молоді та спорту, Устименко Ангеліна, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту, Плетінь Наталя та найменший волонтер Юрчик.

            Що привезли? Допомогу, зібрану роздорівцями, учнівським та педагогічним колективами Кінськороздорівського НВК, самооборонівцями села Кінські Роздори, а саме овочі, домашня консервація та засоби гігієни. Відро салату «Олів’є», що приготували григорівці, смажені пиріжки від григорівських господинь, молоко, дитячі малюнки та поробки пологівських майстринь.

Пологівська райдержадміністрація щиро вдячна за автоперевезення Бондаренку Віталію, за надану допомогу підприємцям Закарлюці Сергію, Рибалку Віктору, Фірману Леоніду. За молоко та консервацію Козаченко Валентині. За допомогу в приготуванні смачного салату та пиріжків сім’ям Шістки Вікторії, Павлюк Ольги, Кальченко Тетяни. Громадським активістам села Кінські Роздори за зібрану допомогу. Фінансову підтримку Устименко Юрію та Півню Анатолію.

Ми віримо в наших захисників та нашу перемогу!

А.Устименко, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту РДА.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут