Безробітним скорочують допомоги

1
14

Допомога для безробітних українців почала скорочуватися, і в порівнянні з минулим місяцем її «урізали» в середньому на 94 гривні.

osvit6

Як передає replyua.net, про це розповіли в Державній службі статистики.

У березні розмір середньої виплати для безробітних українців досягав 1 566 гривень, в квітні він зменшився до 1 472 гривень, і експерти вважають, що в травні безробітним доведеться ще тугіше застебнути пояси.

Крім того, зазначають у відомстві, в країні продовжує зростати число безробітних громадян. Станом на квітень, в службу зайнятості звернулися 434 тисячі українців, і з них тільки 339 тисяч змогли отримати допомогу, іншим людям в цьому відмовили.

Потрібно відзначити, що в процентному співвідношенні по Україні в минулому місяці близько 1,6 відсотків українців вважалися безробітними. Раніше МВФ представив нову доповідь, згідно з яким в цьому році безробіття в Україні досягне 9,2 відсотків за методологією Міжнародної організації праці.

1 коментар

  1. Конечно мы ж просто робочий раб а министрам и. депутатам Нада повышать Ониж Работают один за десятерых.И все для нас улучшают жизнь.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут