Аріна Закарлюка знову привезла з міжнародного конкурсу нагороду

0
10

Так вже повелося, що пологівці просто для участі на конкурси не їздять – вони обов’язково повертаються додому з нагородами. І неважливо, якого рівня конкурс (обласний, всеукраїнський чи міжнародний) і яка конкуренція – все одно пологівці будуть серед переможців.BRZ_7683-1 Так сталося і цього разу. Юна красуня-пологівчаночка, зіронька-вокалістка районного Будинку культури Аріна Закарлюка повернулася з ІV міжнародного конкурсу-фестивалю «Kharkiv International Song Forum-2016», отримавши диплом ІІ ступеню, тобто ІІ місце в номінації «Естрадний вокал» у своїй віковій категорії.

Особливість цього конкурсу в тім, що він являє собою тільки жанр вокального спрямування. Запам’ятався юній зірочці він як максимально важкий, але водночас цікавий, наповнений великою кількістю талановитих конкурсантів. А завдяки тому, що у складі журі були тільки професійні співаки України, конкурс став незабутнім і яскравим. Це справді вокальний форум, який здивував професійним забезпеченням звуку та проведеним вокальним майстер-класом.

Браво, Арінка! Вітаємо з перемогою, радіємо значним успіхам і пишаємося тим, що на Пологівщині є такі чудові й талановиті діти.

Вл.інф.

Фото з архіву А.Закарлюки.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут