18 Квітня 2016 Місто 96  0

З нагородами з чемпіонату України

10-13 квітня в м. Харкові пройшов чемпіонат України з армспорту серед юнаків, юніорів та ветеранів. У змаганнях узяли участь 347 спортсменів з 21 регіону України. У складі збірної команди Запорізької області виступили найсильніші пологівські рукоборці.

Харьков ЧУ 2016 команда-1

У категорії до 80 кг Валерій Чайка виборов перше місце як на правій, так і на лівій руках. Олег Плетінь у категорії до 70 кг зайняв третє місце на правій руці та друге на лівій.

У категорії до 55 кг серед юніорів Віталій Луценко посів третє місце на лівій руці та друге на правій. Валерій Волковинський, котрий уперше брав участь у змаганнях всеукраїнського рівня, хоч і не ввійшов до призової трійки (п’яте місце на правій руці), але приніс бали для загальнокомандного заліку та здобув гарний досвід боротьби.

Тренер ДЮСШ О.В.Плетінь та спортсмени висловлюють щиру подяку офіційному спонсору, генеральному директору ТОВ «Дніпрокераміка» А.І.Чеберку та голові профспілкового комітету С.В.Пустовойтенко за фінансову підтримку щодо виїзду на змагання.