Як ми на велосипедах у заповідник їздили (ФОТОРЕПОРТАЖ)

0
16

З 17 до 19 квітня разом з учителем Захисту Вітчизни Ю.І.Кальченком та вчителем інформатики Н.В.Фомінською група велотуристів Григорівської ЗОШ І – ІІІ ст. у складі 11 учнів їздила у Національний історико-археологічний заповідник «Кам’яна Могила», що знаходиться на території смт. Мирного Мелітопольського району.P4176508

Емоції від цієї поїздки словами не передати! Це було просто захоплююче!

А починалося все так. Після проведеного інструктажу та організаційних моментів, група велотуристів 17 квітня  о 7 год. 50 хв., озброївшись рюкзаками та гарним настроєм, вирушила у 100- кілометрову далечінь (і це тільки в один бік!).

У перший день ми намагались проїхати якнайбільше, тож проминули два райони на своєму шляху – Чернігівський та Токмацький. Стомлені, але щасливі, зупинились на ночівлю біля самого в’їзду у Мелітопольський район.  Для нас за увесь день поїздки не було нічого кращого, ніж розведене багаття, зварена каша на вогні та такий довгоочікуваний відпочинок.

На другий день нашої поїздки ми дісталися до самого заповідника, де для нас провели цікаву екскурсію. Екскурсовод розповіла про історію заповідника, про величезну енергетику, яку випромінює жерновий камінь. До речі, до нього за енергією їдуть навіть найвідоміші екстрасенси. Ми побували на самій вершині Кам’яної Могили, бачили голову дракона та слід від його хвоста, загадували бажання на цілющому камені, облазили кожну печеру.

Час спливав швидко, вже й додому повертатися треба. І ось знову ночівля, але цього разу ми вже ночували в Токмацькому районі. Ніч виявилася тихою та теплою.

Незважаючи на те, що дорога була далека та перші дні ми їхали навпроти вітру і весь час нагору, у нас були технічні труднощі і незаплановані зупинки, і проїхати 200 км не кожен зможе, ми задоволені та щасливі повернулися додому!!!

Дякуємо нашим організаторам за чудову поїздку!

О. Дмитренко, учениця 7 класу.

Фото Ю.Кальченка.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут