Вітання приймали казначеї (Фоторепортаж)

0
20

У п’ятницю, 15 квітня, працівники управління Державної казначейської служби України у Пологівському районі приймали вітання з ювілеєм – 20-річчям з дня заснування казначейської служби у районі.

IMG_1584

Щиро і сердечно привітали їх і подякували за нелегку працю голова районної державної адміністрації Артур Крупський, його заступник Ірина Півень, заступник голови районної ради Ігор Шевченко, заступник міського голови Юрій Вєтров. Багато теплих слів прозвучало на адресу пологівських казначеїв, і кожен з гостей бажав їм підвищення заробітної плати, натхнення і успіхів в роботі та в особистому житті.

Зі словами привітань до своїх колег звернулася і начальник управління Державної казначейської служби України в Пологівському районі Вікторія Колісник. Працівників казначейської служби нагородили грамотами районної ради, райдержадміністрації, міської ради та УДКСУ. Квіти, щирі побажання – все це було від душі для пологівських хранителів державних коштів. Тож нехай ще не один десяток років вони продовжують робити цю відповідальну справу ось таким дружним і напрочуд гарним колективом!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут