7 Квітня 2016 Місто 311  5 

Відтепер якість ремонту доріг у Пологах перевіряють місцеві депутати


Вчора депутати Пологівської міської ради, які ввійшли до складу комісії з контролю за якістю виконання дорожніх робіт, приймали у дорожників роботу по ремонту доріг (білий варіант) вулиць Пугачова та Мічуріна.

Ht9RlYXT
Знедавна, за ініціативою обранців, якість ремонту доріг у Пологах перевіряють і депутати. До складу комісії включено трьох обранців – Євгена Дояра, Володимира Мащенка, Павла Бабича.
За результатами роботи комісії депутатами дана досить висока оцінка щодо виконання даних робіт. Задоволеними лишились і жителі цих вулиць.
– Ми безмежно вдячні усім, хто доклав до цього свої руку і серце, звернувши увагу. Адже понад 40 років на нашій вулиці ремонтів не проводили взагалі, – зазначив Сергій Петрович, житель вул. Пугачова.
– Хоча б так, у білому варіанті, аніж зовсім бездоріжжя, – зазначив депутат міської ради Євген Дояр. – Роботу виконано старанно, чисто. Дорожники зняли верхній шар грунту, вивезли зайве, відсипали кілька шарів щебеню різних фракцій й ущільнили насип, – розповів Євгеній Дояр.

 

Бригада ТОВ «Пологівський шляхбуд» працювала на цих об’єктах протягом чотирьох днів. За словами дорожників, складнощі виникали через незручність проведення даних робіт на вузьких частинах вулиць.

 

Загалом дорожники відновили частину дороги на вулиці Пугачова, довжиною 300 м (площею 969 м2) та частину дороги по вулиці Мічуріна, довжиною 150 м (площею близько 450 м2).
Слід зазначити, що, окрім впорядкування дороги, на вулиці Пугачова додатково прибрали стихійне сміттєзвалище.
Наступними об’єктами Пологівського шляхбуду стануть вул. Молодіжна та пров. Ювілейний, де також заплановано ремонт дороги у «білому варіанті».

Джерело: сайт Пологівської міської ради. 


 1. АНТОН сказав:

  Цікаво, а як сюди підбирають членів комісії. По прнципу, ящо депутат, значить розумний. Напрклад, на фото зображено кусочок дороги, яку “Пологівські вісті” виставили на сайт, це мабуть уже закінчений варіат ремонту і комісія прийнялайого. Якщо так, то комісія – справжні фахівці.

  • ).і.( сказав:

   Десять помилок на один коментар !
   Судячи з Вашої логіки – вам терміново треба стати депутатом міської ради !

  • Голова сказав:

   Чтоб ты понимал, комиссия добровольная, это их личное желание проверять исполнение работы! До этого времени не один депутат этого не делал. Теперь делай свои выводы…

  • Володимир сказав:

   Вiдповiдаю Антону -я Вородимыр Мащенко особысто був iнiцiатором по перевiрцi дорiг. За власнi кошты iздыв своiм авто . Запрошую Вас приннять участь разом з намы якщо Вам небаюдуже !

 2. Анонім сказав:

  З початку відповім тому, хто помилки шукає – це мабудь його хоббі, бо він більше не здатний нінащо. І соромно не знати, що таке логіка, ащо таке просто граматична помилка. А тепер російському “тикалу” – депутатам-первопроходцям в цій справі, які виявили бажання провіряти виконану роботу, треба в цьому мабуть трішки розбиратися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.