Увага! Дані за спожитий газ можна передати sms-повідомленням

0
58

Як повідомляється на сайті “Запоріжгазу, контакт-центр ПАТ «Запоріжгаз» з 28 березня підключив нову послугу приймання показань лічильника газу на короткий смс-номер 7104. За допомогою цього зручного сервісу клієнти компанії мають змогу економити свій час.8f2571aeb5f7edef19ba2cbc03ee205e

Для коректного відображення даних у квитанції за газ, необхідно щомісяця вчасно передавати показання лічильника: станом на 1 число фіксувати фактичні показання і передавати їх в газову компанію до 5 числа включно. Для максимальної зручності та швидкості передачі показань було створено додатковий сервіс  – передача показань через короткий смс-номер 7104. У повідомленні необхідно вказати номер рахунку та показання лічильника у форматі: ХХХХХХХХХХ ХХХХХ, де ХХХХХХХХХХ – 10 цифр розрахункового рахунку, ХХХХХ – показання лічильника (до 5 цифр). Після відправлення повідомлення споживач автоматично отримує відповідь: «Ваші показання прийняті та оброблені. Дякуємо».

Успішно передані показання лічильника відобразяться на особовому рахунку споживача протягом трьох днів. Якщо клієнт отримав відповідь «Неправильний формат», це означає, що дані, які він надіслав, вказані не коректно. Йому необхідно їх перевірити та повторити спробу, або передати показання іншим способом:

  • через Особистий кабінет на сайті https://zp.104.ua;
  • зателефонувавши до контакт-центру за номерами (061)280-8-104 и 228-74-04
  • надіславши повідомлення на електронну адресу [email protected], з зазначенням номеру особового рахунку, показань лічильника, контактного номеру телефону та адреси;
  • зателефонувавши до абонвідділу газової компанії, яка вас обслуговує.

«Короткий смс-номер 7104 є єдиним номером для всіх побутових споживачів природного газу України та призначений тільки для прийому смс-повідомлень», – говорить начальник управління клієнтського сервісу ПАТ «Запоріжгаз» Олег Данилов.

Смс-повідомлення оплачуються відповідно до тарифів вашого оператора мобільного зв’язку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут