У цьому році на Запоріжжі складено 27 “корупційних” протоколів

0
22

У цьому році прокуратурою Запорізької області вжито низку заходів щодо організації діяльності правоохоронних органів у протидії корупції, у тому числі адміністративно правовими засобами. Як наслідок, здобуто певних результатів на цьому напрямі.i

 – Протягом трьох місяців спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції складено та направлено до суду 27 протоколів про вчинення правопорушень, пов’язаних з корупцією, – повідомивначальник відділу прокуратури Запорізької області Сергій Лишніков. –  За результатами їх розгляду до адміністративної відповідальності притягнуто 14 посадовців.

Зокрема, за протоколом, складеним керівником Бердянської місцевої прокуратури, до відповідальності притягнуто завідувача сектору землеустрою, охорони та ринку земель Управління Держгеокадастру у Куйбишевському районі за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, яка у порушення вимог ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» не повідомила про наявність реального конфлікту інтересів, прийняла та позитивно розглянула заяву свого родича про реєстрацію земельної ділянки.

            Крім того, органами прокуратури області керівникам державних установ внесено 23 подання в порядку ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції», якими ініційовано проведення службових розслідувань з питань достовірності відображення відомостей в декларації про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік. За результатами проведення цих розслідувань до дисциплінарної відповідальності притягнуто 62 посадові особи, які порушили вимоги антикорупційного законодавства.

Джерело: http://zap.gp.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут