У суботу міський голова збирає пологівців на Бублику

1
16

23 квітня – День довкілля! Пологівці прибиратимуть зелену зону!

Звернення міського голови Юрія Коноваленка до пологівської громади

з нагоди відзначення міського Дня довкілля

Дорога пологівська громадо!

У першу чергу хочу подякувати усім пологівцям, які активно долучилися до організації і проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою нашого міста. Приємно було спостерігати та усвідомлювати, що у нашому місті зберігається і шанується традиція великодньої толоки. Виконано значний обсяг робіт. Наші двори, прибудинкові території стали значно чистішими і охайнішими.

Хочу також подякувати підприємствам, установам, організаціям, які вчасно прибрали і облаштували свої прилеглі території. Дякую тим керівникам, хто взяв на постійне обслуговування території загального користування і якісно виконав свої зобов’язання. Відзначу і наше комунальне підприємство, яке приводить до порядку об’єкти масового перебування і відпочинку місцевих мешканців, прибирає сміттєзвалища, забезпечує чистоту і порядок територій багатоквартирних будинків.

Загалом, хочу відзначити і подякувати тим, хто особистим прикладом доводить громаді, що чисте місто це наша спільна справа!

23 квітня ми будемо відзначати загальноміський День довкілля. Цей день є одним із основних способів ще раз привернути увагу громадськості до проблем навколишнього середовища, стимулювати інтерес людей до існуючих екологічних проблем. Тому я особисто запрошую кожного жителя Поліг приєднатися до прибирання однієї з найулюбленіших міст відпочинку пологівців. Це зелена зона, яка в народі зветься «Бублик».

Відзначення Дня довкілля розраховане на те, щоб привнести людський фактор у питання охорони навколишнього середовища. Адже основною рушійною силою зміни підходів до природоохоронних питань є громада. Ми намагаємося роз’яснити корисність партнерських відносин, що тільки спільними діями ми можемо покращити життя навколо себе, чим забезпечимо благополучне майбутнє у гармонії з природою нашим дітям.

Ще раз закликаю всіх мешканців, а також депутатів міської ради, громадські та політичні організації взяти активну участь у проведенні толоки, яка відбудеться у суботу, 23 квітня, з 10:00 на території зеленої зони «Бублик».

З повагою, міський голова Юрій Коноваленко

1 коментар

  1. і обсадитись саджанцями в дворах, для дітей вітаміни.наприклад золотиста смородина(чорний барбарис),ірга(може і в тіні рости),актинідія(окремо мальчик і девочка) і тд.ці рослини нічим не хворіють і немає комах які їх гризуть.і не вимерзають ніколи,було -30 колись і ніпочом..

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут