У Раді збирають підписи за імпічмент Порошенка

0
18

Народні депутати почали збирати підписи за початок процедури імпічменту президентаПетра Порошенка.

691592_2_w_590

Аркуш зі списком підписантів зафіксували в ложі “Самопомочі”, повідомляють “Українські новини“.

“Суть колективної ініціативи народних депутатів України: ініціювання питання про усунення президента України з поста в порядку імпічменту та створення спеціальної тимчасової слідчої комісії відповідно до частини 10 статті 85, статті 111 Конституції України та Закону України “Про регламент Верховної Ради України”, – сказано в документі.

Свої підписи вже залишили “радикали” Олег Ляшко, Андрій Лозовий, Віктор Вовк, Андрій Артеменко, Сергій Скуратівський, Олег Купрієнко, Василь Амельченко і Юрій Чижмар. Із позафракційних підписалися Володимир Парасюк, Дмитро Добродомов, Олександр Дубинін, Віталій Купрій, Богдан Матковський.

Також у списку є прізвище Тимошенко. Але чи йдеться про лідера фракції “Батьківщина” Юлію Тимошенко, чи про депутата від “Народного фронту” Юрія Тимошенка – невідомо.

Раніше журналіст Юрій Бутусов заявив, що через офшорний скандал стало зрозумілим, що Україні необхідні закони про імпічмент та слідчі парламентські комісії. Голови парламентських фракцій заявили про готовність голосувати за закон про спеціальні слідчі комісії і за створення такої комісії для розслідування фінансових операцій Порошенка і його компаній з офшорами.

Джерело: http://gazeta.ua/articles/politics/_u-radi-zbirayut-pidpisi-za-impichment-poroshenka/691592

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут