У Пологах незабаром можна буде отримати біометричні паспорти

0
22

11 січня 2016 року Міграційна служба України розпочала процес видачі карток посвідчення особи молодим людям, які досягли 16-річного віку.01_mvd-predlagaet-zamenit-dva-pasporta-odnim Ще раніше була розпочата процедура видачі біометричних паспортів. Наразі ці документи можна отримати, але тільки в обласних центрах. Ми поцікавились у завідуючої Пологівським районним сектором Управління Державної міграційної служби України в Запорізькій області Наталії Борисівни Чайки, коли у Пологах вже можна буде отримати біометричні паспорти та ID-картки?

  • Незабаром нам мають привезти спеціальне обладнання з супутниковим зв’язком, комп’ютером, сканером для відбитків пальців та сканування обличчя. Гроші на все це виділив Євросоюз. Зі свого боку ми повністю готові до нововведень. Уже підготували ізольовану кімнату, де буде розміщене обладнання, зробили ремонт. Спеціаліст, який там працюватиме, вже пройшов відповідне навчання. Поки що чекаємо, – говорить Н. Б. Чайка.

Завдяки вбудованому електронному безконтактному чіпу, запровадження ID-картки відкриває нові можливості для створення електронних сервісів та спрощення надання адміністративних послуг. На чіп записуватимуть персональні та біометричні дані власника документа, у тому числі місце проживання та сімейний стан. Внесення електронного цифрового підпису та інших даних є технічно можливим, проте потребує законодавчого врегулювання.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут