У Пологах 200 переселенців отримали ваучери на 500 гривень

0
22

Сьогодні, 4 квітня, до Пологівської районної організації Товариства Червоного Хреста України (голова – Наталія Плетінь) завітали представники обласної організації ТЧХУ і координатори міжнародного проекту «Україна: громадський неспокій».IMG_1000 Основна мета цього проекту – допомога внутрішньо переміщеним особам у вигляді ваучерів на облаштування житла, придбання продуктів харчування, медикаментів та питної води, підтримка медико-соціальних центрів, навчання домедичній допомозі і т.д. Переселенцям, які втекли від жахіть війни на Пологівщину, за програмою проекту вручили ваучери на 500 гривень, за якими вони зможуть придбати товари на цю суму у мережі супермаркетів «Сільпо». Такі ваучери вручили 200 переселенцям.

– Першочергова допомога надається багатодітним сім’ям, інвалідам І та ІІ груп віком до 70 років, одиноким годувальникам з дітьми до 18 років, самотнім людям похилого віку. Керівництво районної організації ТЧХУ спільно з представниками ГО «Промінь надії переселенців» попередньо підготували акти обстеження переселенців. Це дало змогу виявити найнужденніших, тому саме їм і вручені ваучери, – пояснила провідний спеціаліст обласної організації Товариства Червоного Хреста України Оксана Бекетова.

За словами Оксани Леонідівни, Товариство Червоного Хреста України завдяки співпраці з Товариством Червоного Хреста Франції отримало гуманітарну допомогу з Франції. Звідти надійшли нові речі (одяг і взуття). У Пологах їх також отримають найнужденніші місцеві мешканці та переселенці. Щоправда, це відбудеться трохи пізніше.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут