У нас нова рубрика -“Старе фото”. Долучайтеся!

0
38

Коли береш до рук сімейний альбом і гортаєш сторінки з фотографіями, не перестаєш дивуватися, як швидко спливає життя, як змінюються рідні місто, село.

Старе фото
1962 рік , центр м.Поліг. На задньому плані (зліва) – тодішній кінотеатр. Зараз у ньому міститься нотаріус та СК “Оранта-Січ”. На місці приватного дворища (праворуч) – зведені меморіал загиблих в Афганістані, пам’ятний знак Героям Революції Гідності та стенд Героїв Небесної Сотні. Фото надав В.Вагіс.

Ось ти першокласник – розгублений, з величезним букетом квітів, але щасливий, бо поряд батьки. А це вже на випускному – урочистий і святковий разом із шкільними друзями. Через кілька місяців ваші шляхи розминуться, бо доросле життя безжалісно розкидає нас, як опале осіннє листя. А це ось батьки, ще зовсім молоді, на фоні кінотеатру «Юність», прийшли на індійське кіно. На іншій світлині дідусь із бабусею бі-ля новеньких «Жигулів». Як давно це було, але з якою цікавістю ми переглядаємо старі фото.
Старі фото все частіше з’являються і в соцмережах і активно відзначають-ся лайками. Це й навело на думку відкрити на сторінках районної газети галерею старих фото. Тож, якщо у вашому сімейному альбомі зберігаються старі світлини вашої родини, рідного міста, села, запрошуємо до участі у виставці.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут